Arama sonuçları: *

• Users: Ali Murat
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. A

laptop işlemci frekansı veya watt değeri sınırlamak

i7 11800h ilemcili bir bilgisayarım var genelde 4,2ghz de 45 watt güç çekiyor ve oyun oynarken 80-90 derece arasında çalışıyor. Turbo boostu kapatınca 2,2ghz düşüyor ve ağır oyunlarda çok fazla fps kaybı yaşatıyor işlemciyi 3,5ghz veya 35 wattta çalışsın istiyorum ne yapmalıyım? Birde bu...
  2. A

Yardım Oyuncu bilgisayarı için Honeywell ptm7950 alınır mı?

monster(3060 i7 11800h)termal macun olarak thermal grizzly hydronaut kullandım ve pump out yaptı macun yerine termal ped almayı düşünüyorum ama ürün Türkiyede bulunmuyor...
  3. A

oyuncu laptopu termal macun önerisi

monster(3060 i7 11800h) thermal grizzly hydronaut kullandım ama 2-3 gün sonra pump out oldu arctic mx-6 pump out yapar mı? gelid extereme de iyi diyorlar hangisi sorun çıkartmaz
  4. A

oyuncu bilgisayarı için macun önerisi

arctic mx-6 pump out yapar mı? thermal grizzly hydronaut sürmüştüm 2-3 gün sonra sıcaklıklar yükseldi pump out oluyor sanırım pump out yapmayacak bir macunda önerebilirsiniz son çare olarak aliexpressten honeywell ptm 7950 mi alsam eğer yurtdışından ürün almayla ilgili bilginiz veya ürüne ait...
  5. A

GAMİNG LAPTOP İÇİN TERMAL MACUN ÖNERİSİ

Monster abra a7 v17.4(3060 i7 11800h) 10 gün önce thermal grizzly hydronaut ile termal macun değişimi yaptım ama sıcaklıklar 2-3 içerisinde tekrar yükseldi. 10 günde 3 defa sürdüm her seferinde yeniden yükseldi. Monster müşteri hizmetleri aradım sorunu anlattım cihazı göndermeniz lazım dediler...
  6. A

laptop termal macun bakımı

Monster Abra A7 v17.4 (3060 i7 11800H) Thermal Grizzly hydronaut sürmüştüm 10 gün sonra sıcaklık değerleri arttı 90 derece civarına geldi. Pump out yaptığını düşündüm tekrar açtım ve düzgünce yaydım sıcaklık değerleri 80 derece ve altına düşmüştü ama 2 gün sonra tekrar ısınmaya başladı. Macun...
Top Bottom