Neler Yeni

oyuncu bilgisayarı için macun önerisi

Ali Murat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Murat Doğan
arctic mx-6 pump out yapar mı?
thermal grizzly hydronaut sürmüştüm 2-3 gün sonra sıcaklıklar yükseldi pump out oluyor sanırım
pump out yapmayacak bir macunda önerebilirsiniz

son çare olarak aliexpressten honeywell ptm 7950 mi alsam eğer yurtdışından ürün almayla ilgili bilginiz veya ürüne ait sağlam satıcı,link varsa verebilirseniz sevinirim. Ben daha önce yutdışından hiç ürün almadım bilmiyorum tam olarak

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
arctic mx-6 pump out yapar mı?
thermal grizzly hydronaut sürmüştüm 2-3 gün sonra sıcaklıklar yükseldi pump out oluyor sanırım
pump out yapmayacak bir macunda önerebilirsiniz

son çare olarak aliexpressten honeywell ptm 7950 mi alsam eğer yurtdışından ürün almayla ilgili bilginiz veya ürüne ait sağlam satıcı,link varsa verebilirseniz sevinirim. Ben daha önce yutdışından hiç ürün almadım bilmiyorum tam olarak
Kankam fazla sürmediğin taktirde öyle bir sorun ile karşılaşmazsın, ayrıca iletken değiller ama anakartın belli bölelerinde sıkıntı çıkarabiliyorlar o yüzden yanında gelen düzleştirici ile ne kalın ne ince bir tabaka yap, en fazla bir fındık tanesi kadar sür o zaman öyle bir sorun yaşamazsın. Termal macun ile ilgisi yok bence.

Ali Murat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ali Murat Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kankam fazla sürmediğin taktirde öyle bir sorun ile karşılaşmazsın, ayrıca iletken değiller ama anakartın belli bölelerinde sıkıntı çıkarabiliyorlar o yüzden yanında gelen düzleştirici ile ne kalın ne ince bir tabaka yap, en fazla bir fındık tanesi kadar sür o zaman öyle bir sorun yaşamazsın. Termal macun ile ilgisi yok bence.
3 defa sürdüm bezelye tanesi,normal spatulayla hepsini denedim ama 3-5 gün sonra sıcaklıklar artıyor. Soğutucu bloğu açınca macun biraz yanlara çıkıyor diye gözlemledim tekrar sürüp kapatınca yine düşüyor sıcaklıklar ama 2-3 gün sonra yeniden aynısı oluyor

Top Bottom