Arama sonuçları: *

• Users: Ukhai
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. U

Sokak Köpeklerine Alternatif Çözümler Nelerdir?

Sokak köpeklerinin uyutulması yıllardır gündem de olan bir konu en başlıca iki çözüm var bunlardan birisi kısırlaştırmak diğeri uyutmak. Şahsen kısırlaştırmanın pek mümkün olacağını düşünmüyorum çünkü kısırlaştırma ameliyatını gerçekleştirecek doktor sayısı az ek olarak tahminen Türkiye'de 10...
  2. U

Bu Telefonlardan Hangisini Almalıyım?

Merhabalar bu modellerden birisini almak üzereyim fakat karar veremedim sizce hangisi alınır? https://www.epey.com/akilli-telefonlar/realme-10.html https://www.epey.com/akilli-telefonlar/redmi-note-12-8gb.html https://www.epey.com/akilli-telefonlar/samsung-galaxy-a24.html
  3. U

9500TL Telefon Önerisi

Merhabalar öğrenci vergi indirimi kapsamında telefon almak istiyorum. Benim aralarından en iyi bulduğum Samsung A24 ve Tecno Spark 20 Pro modeli oldu daha iyi bir öneriniz var mı?
  4. U

Mekanik Klavye Önerisi

Merhabalar 700-800TL civarında mekanik klavye arıyorum bu bütçede önerebileceğiniz bir klavye var mı? Yurtdışı ürün önerilerine de açığım.
  5. U

Yokuş Çıkarken Bisiklette Vites Değişimi Nasıl Olmalı?

Merhabalar bisiklette çok yeniyim. Ankara Keçiören'de yaşıyorum ve malum Ankarayı bilenler bilir her yer yokuş fakat daha acemi olduğum için yokuşta vites olayını çözemedim biraz güzel gider gibi olup dengemi kaybediyorum veya bisiklet tamamen duruyor çünkü yokuşta pedal çevirmek çok yoruyor...
  6. U

Ready Or Not Nvidia Reflex Kapanmıyor.

Arkadaşlar merhaba oyunda nvidia reflex açık disabled yapıp apply settings diyince hiç bir şey olmadan tekrar enable hale geliyor ve bundan dolayı oyun içi fps 30'u geçmiyor. Bu ayarı nasıl kapatabilirim?
  7. U

Max 16K Laptop Önerisi

Merhabalar okul ve iş için laptop arıyorum amacım oyun değil günlük işlerimi halletsem bana yeter. Depolama konusunda minimum 512gb SSD istiyorum yardımcı olabilir misiniz?
  8. U

Öneri MAX 9500TL Telefon Önerisi

Merhabalar vergisiz telefon kapsamından yararlanmak istiyorum ve 9500TL geçmeyecek şekilde telefon arıyorum önerebileceğiniz telefon var mı? Benim bulduklarım bunlar bilgisi olan yazabilir. https://www.hepsiburada.com/xiaomi-redmi-note-12-128-gb-8-gb-ram-xiaomi-turkiye-garantili-p-HBCV00004XMPLC...
  9. U

1K Bütçe Elektronik Sigara Önerisi

Merhaba 1K bütçe ile elektro sigara arıyorum. Mümkünse küçük bir cihaz istiyorum cebime falan rahatça sığabilecek türden.
  10. U

Öğrenci Pasaportu Nasıl Alınır?

Merhabalar 21 yaşındayım, öğrenciyim. Pasaport almak için galiba 510TL gibi bir ücret gördüm onun haricinde bir ücret istiyorlar mı? Pasaportu aldıktan belli bir süre sonra yeniletmem gerekiyor mu?
  11. U

Öneri Bu Kulaklıklardan Hangisi Daha İyi?

Merhabalar genel olarak bilgisayar kullanımında ve oyunlarda kullanmak için kulak içi kulaklık arıyordum bunlardan hangileri daha iyi başka önerileriniz var mı...
  12. U

Elektro Sigara Coili Hakkında Yardım

Merhabalar aliexpress üzerinden yaklaşık 4-5 sene önce elektro sigara almıştım. Son zamanlarda kullanıyordum fakat coilinden yanık tadı geldi bunu nasıl ve nereden değiştirebilirim. Farklı markanın coilleri uyumlu olur mu? 0.2 ohm olduğunu biliyorum. Ürünün Linki bu...
  13. U

Lens Kullananlar Yardımcı Olabilir mi?

Merhabalar kontak lens kullanmaya başladım 1.50 derece miyobum vardı lensi taktım uzağı net görüyorum fakat yakını bulanık görmeye başladım. Hipermetrop yok. Gözün alışması için bir süre bekletmem mi gerekiyor veya zamanla düzeliyor mu?
  14. U

Klasik Gitar Öğrenmek İçin Yardımcı Kanallar

Merhabalar evimde boşta duran bir klasik gitar var ve öğrenmek istiyorum. Okul ve part time iş olduğundan dolayı her hangi bir kursa gitmem mümkün değil. Bunun için yardımcı bir kanal öneriniz var mı?
  15. U

Yardım 14 Gün İade Hakkında Bilgisi Olan

Merhabalar 2 hafta önce İtopya üzerinden monitör satın aldım 1 adet ölü piksel çıktı ve değişim yaptım bugün yenisini getirdiler fakat bunda da 3 tane ölü piksel var sormak istediğim soru şu normalde 14 gün iade hakkımız var ve iade etmek istiyorum fakat benim monitörüm değişimden daha yeni...
  16. U

İtopya Yetkili Servis Nasıl Çalışıyor?

Merhabalar itopyadan monitör satın almıştım ölü piksel çıkınca servise gönderdim değişim yapılmasını istedim. Monitörün değişim talebinin kabul olup olmadığını veya durumunu nasıl öğrenebilirim?
  17. U

İnceleme PoyrazNet Kullanıcı Yorumu ve İnceleme

Merhabalar önceden kullandığım internet sağlayıcısının zam yapması üzerine PoyrazNet'de daha uygun fiyatlı ve istediğim bir paket buldum. Paket 100MBPS download 8 upload veriyordu. Geçeli 1 ay oldu ilk haftalar sıkıntı yoktu gayet iyiydi fakat 2.haftadan itibaren her gün internette kesilmeler ve...
  18. U

Yardım 3500TL 144HZ Monitör Önerisi

Merhabalar 144hz monitör arıyorum hikayeli oyunlar ve rekabetçi oyunlar oynuyorum. Önerebileceğiniz bir monitör var mı?
  19. U

Ehliyet Harçlarının Süresi Var mı?

Merhabalar ehliyet için aklıma takılan bir soru var. Ben sürücü kursuna kayıt olup sınavları geçip sürücü belgesini almaya hak kazandım diyelim. Şuan bildiğim kadarıyla 1700TL harç ücreti var bunu ödemek için belirli bir süre var mı yoksa istediğimiz zaman ödeyebiliyor muyuz?
  20. U

Warzone 2.0 FPS sorunu

Merhabalar Warzone 2 oynarken FPS düşüklüğü yaşıyorum. Ultra ayarlarda 6gb VRAM istediğini biliyorum fakat sistemim orta ayarları çok rahat kaldırması gerekirken low ayarlarda bile 50fps alıyorum bunun nedeni nedir? İmzamdaki sistemi kullanıyorum.
Top Bottom