Arama sonuçları: *

1. atalaykorun

❌İndirim Bitti! Android 11 Projeksiyon Cihazı HD 1750TL(NAYSLA 1600TL)

Arkadaslar selam şu an denemek için baktım ama bir problem yok bende.kendi icinde geleni kullanmiyorum tv nin kendi playstoreundan indirdigim amazon u kullaniyorum
  2. atalaykorun

Abiler 2. Malzeme de geldi mng kargonun şubesi tadilattaymis fakat bir bacagi kirik geldi yapistirici önerilerine açığım :) Daha fişe takip deneme şansim olmadi aksam deneyip raporlarim :)
  3. atalaykorun

Bugun urunun elime ulasmasini beklerken Amazondan geri iade yapildigini ogrendim saticiya :) Urunde problem oldugunu belirttiler gumrukten cikisi yapilmisti. kismet degilmis demekki 2.cihazdi aldigim satici ile yazistim herhangibir indirim vs. Tanimlayabiliyor mu diye ama sanmiyorum.2450 ye...
  4. atalaykorun

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

Bende isidan yana anormal bir durum yok ben grnelde geceleri acik birakip uyuyorum.Otomatik kapanma gibi birsey bulamadigim icin android arayuzunde akilli priz vardi zamaninda aldigim inu kullaniyorum zamanlamalı kapatma için.Parlaklık arayüz olaylarina da ben çok girmedim daha dogrusu bir...
  5. atalaykorun

Dostum selamlar o işlemi yapan arkadasimiz sanirim 2.monitor olarak kullaniyor.Yani bahsettiği konu Nvidia Ekran kartınin Hdmi cikisi ile 2.ekran olarak projeksiyon cihazıni kullanması uzerine bir konu.Eğer sende pc ekrani yansitma maksatlı kullaniyorsan Nvidia ekran kartı ayarlarindan dediği...
  6. atalaykorun

🔥İndirim GrundigHoparlör Club BT Hoparlör Yeşil 800₺

Denemedim açıkcasi
  7. atalaykorun

O konuda haklisin dostum lümeni dusuk oldugu icin cihazin çok üstün bir performans bekleme
  8. atalaykorun

Üstad selmalar Üstad selamlar ayarlarda projeksiyon ayarları bolumunden screen zoom bolumunden ve lensin ustundeki ayarlama çentiginden ayarlayabilirsin
  9. atalaykorun

Fırat selamlar dostum arkadasların yazdigi birbyontem var deneyebildin mi?
  10. atalaykorun

Üstad henüz bir şey yapmadim acikcasi tabii ki herhangi birsey yaparsam mutlaka bu konu basligi altinda paylasirim... 1707682441 Bu konu benimde kafama takildi aslinda basligi acmamin sebebide biraz bu konu oldu.Cihazin herhangibir yerde Android olmayan versiyonuna ben denk gelmedim acaba üretimde...
  11. atalaykorun

Ben iki adet sipariş ettim amazon üzerinden 1750 lirayken fiyatı herhangibir ek ödeme vesaire yapmadım. 2. si yolda Amazon üzerinden yine onada bir ödeme cıkacagini sanmiyorum. 3.HY350 siparis ettim 9 Şubatta DHgate ten ondan muhtemelen vergi cikacaktir diye dusunuyorum.Onuda zaman göstericek...
  12. atalaykorun

Açıkçası ben geceleri açık uyuyorum üstad isinip kapanma gibi bir durum bende söz konusu olmadı henüz cihaz isiniyor mu diye sorarsan evet isinmakta ama öylr alev alevde değil fakat uzun vade de ne olur ne biter bilemiyorum...
  13. atalaykorun

ALMAYIN DOLANDIRICI HY350 Android Projeksiyon 1303TL

Şöyle bir konu açtım : https://forum.donanimarsivi.com/konu/hy300-hy350-android-projeksiyon-yardimlasma-modlama.887855/
  14. atalaykorun

Şöyle bir Başlık Açtım : https://forum.donanimarsivi.com/konu/hy300-hy350-android-projeksiyon-yardimlasma-modlama.887855/
  15. atalaykorun

Merhabalar Arkadaşlar Sıcak Firsatlar bölümünde duyurulan fiyat olarak uygunluğu ile dikkat çeken HY300 ve HY350 Android Projeksiyonlar ile ilgili bu konu başlıği altinda cihaz üzerinde yapilabilecekleri konuşmak teknik soru ve sorunları birlikte çözebilmek niyetiyle buluşalım :) İlk aklima...
Top Bottom