Neler Yeni

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Atalay Korun
Bütçe
5
Merhabalar Arkadaşlar Sıcak Firsatlar bölümünde duyurulan fiyat olarak uygunluğu ile dikkat çeken HY300 ve HY350 Android Projeksiyonlar ile ilgili bu konu başlıği altinda cihaz üzerinde yapilabilecekleri konuşmak teknik soru ve sorunları birlikte çözebilmek niyetiyle buluşalım :)

İlk aklima gelen şey diğer konu başlığı altinda da baya bir denk geldiğim cihazın isinmasi problemi yaptigim birkaç araştirma sonucunda Klonlandığı cihaz olan Samsung Freestyle cihazinda pasif sogutmanin yaninda bir adet mini egzoz fan bulunmakta bizim cihazların toz temizleme videolarında bunlarla karsilasmadim belkide gözden kacirdim ama egzoz fan kesinlikle bulunmamakta problemin bundan kaynaklandigini dusunuyorum.( Isınma probleminin)

Bunun için aklima basit ama çalisabilecegini dusundugum bir işlem geldi bu da telefonları oyun oynarken sogutmak için kullandigimiz faln sistemi fakat bunun bir eksi yönü ürünlerin usb den calisması yani calissa bile ya ekstra bir guc kaynagindan beslenecek yada cihaza usb coklayici takmak gibi bir cozum olur.
2. Olarak projeksiyon cihazları yapisi itivari ile en buyuk dusmani toz vb. durumlar bu cihazı ne kadar etkiler.
3.Bu ürünler çok sesli mi çalisir acaba gibi birkaç soru işareti var kafamda...

Sizlerden fikirlerinizi bekliyorum....

ANDROİD Açılmayan Arkadaşlar :
TEŞEKKÜRLER @darkshadow

Hocam bir videonun altında yorumlarda gördüm aynı sorunu yaşayanları çözüm olarak şöyle yazmışlar "ekranı işaret eden kontrol tuşuna basın,sağ-aşağı-sol"herkes de olmadığını yazmışlar ama düzelenler varmış istersen deneyebilirsiniz size kalmış ama bir sorumluluk kabul etmiyorum denerseniz haber edersiniz hocam ek olarak bu olmazsa kumandayı cihaza tutup "yukarı,sağ,aşağı,sol"yapın ana ekran geliyor yazmışlar

Son düzenleme:

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Yusuf Kaplan
Merhabalar Arkadaşlar Sıcak Firsatlar bölümünde duyurulan fiyat olarak uygunluğu ile dikkat çeken HY300 ve HY350 Android Projeksiyonlar ile ilgili bu konu başlıği altinda cihaz üzerinde yapilabilecekleri konuşmak teknik soru ve sorunları birlikte çözebilmek niyetiyle buluşalım :)

İlk aklima gelen şey diğer konu başlığı altinda da baya bir denk geldiğim cihazın isinmasi problemi yaptigim birkaç araştirma sonucunda Klonlandığı cihaz olan Samsung Freestyle cihazinda pasif sogutmanin yaninda bir adet mini egzoz fan bulunmakta bizim cihazların toz temizleme videolarında bunlarla karsilasmadim belkide gözden kacirdim ama egzoz fan kesinlikle bulunmamakta problemin bundan kaynaklandigini dusunuyorum.( Isınma probleminin)

Bunun için aklima basit ama çalisabilecegini dusundugum bir işlem geldi bu da telefonları oyun oynarken sogutmak için kullandigimiz faln sistemi fakat bunun bir eksi yönü ürünlerin usb den calidması yani calissa bile ya ekstra bir guc kaynagindan beslenecek yada cihaza usb coklayici takmak gibi bir cozum olur.
2. Olarak projeksiyon cihazları yapisi itivari ile en buyuk dusmani toz vb. durumlar bu cihazı ne kadar etkiler.

Ürün sizde varsa ürün 40dk ısınıp kapanıyor gibi durum mevcut mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Atalay Korun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ürün sizde varsa ürün 40dk ısınıp kapanıyor gibi durum mevcut mu?
Açıkçası ben geceleri açık uyuyorum üstad isinip kapanma gibi bir durum bende söz konusu olmadı henüz cihaz isiniyor mu diye sorarsan evet isinmakta ama öylr alev alevde değil fakat uzun vade de ne olur ne biter bilemiyorum...

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Yusuf Kaplan
Açıkçası ben geceleri açık uyuyorum üstad isinip kapanma gibi bir durum bende söz konusu olmadı henüz cihaz isiniyor mu diye sorarsan evet isinmakta ama öylr alev alevde değil fakat uzun vade de ne olur ne biter bilemiyorum...
Ben aşırı kullanım yapmicam. Geceleri 1-2 saat film izler kapatırım. Bu güzel o yüzden teşekkür ederim. Bir de alırken kapıda ödeme vs yaptın mı? Yoksa hiçbir ek ücret ödemeden aldın mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Atalay Korun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben aşırı kullanım yapmicam. Geceleri 1-2 saat film izler kapatırım. Bu güzel o yüzden teşekkür ederim. Bir de alırken kapıda ödeme vs yaptın mı? Yoksa hiçbir ek ücret ödemeden aldın mı?
Ben iki adet sipariş ettim amazon üzerinden 1750 lirayken fiyatı herhangibir ek ödeme vesaire yapmadım.
2. si yolda Amazon üzerinden yine onada bir ödeme cıkacagini sanmiyorum.
3.HY350 siparis ettim 9 Şubatta DHgate ten ondan muhtemelen vergi cikacaktir diye dusunuyorum.Onuda zaman göstericek gelince sonucunu paylasirim...

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Anpro
Selamlar ben de amazon dan hy300 siparis vermistim hala gelmesini bekliyorum. Ayrıca aliexpres de indirime girmesiyle hy320 aldım. Hy300 ile hy350 arası bir cihaz, mümkunse başlıga ekleyebilirsiniz. Bu hafta ikisi de elime gecer buyuk ihtimalle, soru olursa yardımcı olabilirim

yec44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
yunus emre
ben de amazondan hy300 dhgate den hy350 sipariş ettim.

cihazların ısınması normal. çünkü led ısıgı inanılmaz ısı yayıyor. önemli olan ısıyı uzaklastırmak.

stone2003

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Taş
Ben de dhgate den hy 350 aldım.Bakalim gelecek mi?

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Anpro
HY320 aldıgım linki paylasayım

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $74.73 63% Off | Alwtniet Android 11 390ANSI HY320 Projector 4K Native 1080P Dual Wifi6 BT5.0 Cinema Outdoor Portable Projetor Upgrated HY300

İlanlar hep 100 dolar civarındaydı, bir satıcı 76 dolara düsürünce aldım ama ertesi gun sevgililer günü indirimi ve kuponları da basladı. 17 Subat a kadar bu kuponları kullanabilirsiniz.
IMG_1929.png

Projeksiyon cihazlarında ek vergi oldugu icin yuzde 50 maalesef. Su anda hy320 aliexpress ten kuponlarla toplam 102.61 dolara geliyor. Dhgate siparislerine de indirimsiz fiyattan yuzde 50 vergi cıkabilir. Yine de cok iyi fiyata almıs olacaksınız.

tolga_A

80+
İki projeksiyon arasındaki farkı görebildiniz mi?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2024-02-11 193846.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-11 193846.png
    305.8 KB · Hit: 249
  • Ekran görüntüsü 2024-02-11 193642.png
    Ekran görüntüsü 2024-02-11 193642.png
    230.3 KB · Hit: 249

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
350
İsim
Yusuf Kaplan
İki projeksiyon arasındaki farkı görebildiniz mi?
Yok gibi. Var mı? Bu arkadaş diğer konuda sorun yaşamıştı o sen misin bilmiyorum ama çözüm buldu mu acaba bu soruna merak ettim. Ben olsam satıcıya yazar hataysa iade ederdim. Ve amazonsa ürün fiyatı arttiysa kupon vs ile yeniden alabilir ürünü.

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
304
İsim
Hüseyin Atik

Bunun için aklima basit ama çalisabilecegini dusundugum bir işlem geldi bu da telefonları oyun oynarken sogutmak için kullandigimiz faln sistemi fakat bunun bir eksi yönü ürünlerin usb den calisması yani calissa bile ya ekstra bir guc kaynagindan beslenecek yada cihaza usb coklayici takmak gibi bir cozum olur.

Modlama derken? Ürüne ne gibi bir modalama yaprtınız hocam. Ayrıyetten soğutmayı dediğiniz gibi yapıpta etki alırsanız lütfen buraya da yazar mısınız

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Atalay Korun
Modlama derken? Ürüne ne gibi bir modalama yaprtınız hocam. Ayrıyetten soğutmayı dediğiniz gibi yapıpta etki alırsanız lütfen buraya da yazar mısınız
Üstad henüz bir şey yapmadim acikcasi tabii ki herhangi birsey yaparsam mutlaka bu konu basligi altinda paylasirim...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yok gibi. Var mı? Bu arkadaş diğer konuda sorun yaşamıştı o sen misin bilmiyorum ama çözüm buldu mu acaba bu soruna merak ettim. Ben olsam satıcıya yazar hataysa iade ederdim. Ve amazonsa ürün fiyatı arttiysa kupon vs ile yeniden alabilir ürünü.
Bu konu benimde kafama takildi aslinda basligi acmamin sebebide biraz bu konu oldu.Cihazin herhangibir yerde Android olmayan versiyonuna ben denk gelmedim acaba üretimde yükleme unutulmuş olabilir mi?Bundan dolayida cihaza Android Flashlanabilir mi gibi sorular olustu bende.

Son düzenleme:
Top Bottom