Neler Yeni

Geforce now mı xcloud mu

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Elvan kocer
Şimdi ben ikisinden birini almak istiyorum hangisi daha iyi benim için xcloud okey ama sadece gamepass oyunları var dışındaki oyunlar da var sanırım gfn de xbox oyunlarıda oluyormuş bilemiyorum xcloud daha uygun ama tr de yok

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,860
İsim
Mert Can Ergün
Şimdi ben ikisinden birini almak istiyorum hangisi daha iyi benim için xcloud okey ama sadece gamepass oyunları var dışındaki oyunlar da var sanırım gfn de xbox oyunlarıda oluyormuş bilemiyorum xcloud daha uygun ama tr de yok
Xcloud tr de yok ama vpn ile kullanabiliyorsun vpn i bir kere açsan yeter diyorsun ki benim oyunlarım yok geforce now kullanman için oyunlara ihtiyaçın var xcloud öyle değil

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Elvan kocer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Xcloud tr de yok ama vpn ile kullanabiliyorsun vpn i bir kere açsan yeter diyorsun ki benim oyunlarım yok geforce now kullanman için oyunlara ihtiyaçın var xcloud öyle değil
Bahsettim dikkatli okuyun

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
GFN önermem. Para veriyorsun o kadar, 1060 ile oyunu kasa kasa, drop gire gire oynuyorsun.

kırmızışarapp

80+ Silver
Geforce now çöp. Fortnite oynuyorsun 1650lü sisteme falan bağlıyor. Sözde RTX o bu şu. Bazen oyundan atar. Para verirsin sıra beklersin. Turkcell'e verilmemesi lazımdı bu işin. Zam yapmayı biliyorlar ama sunucularda bir değişiklik yok. Bir kere bunlar yüzünden Shadow Of The Tomb Raider save'im gitti. Birden çökmüştü kullandığım sunucu. Geforce now'un Avrupa'daki sunucularından daha iyi performans alıyordum valla kullandığımda. Geforce Now'u Almanya serverinde falan kullanabileceğin bir yöntem varsa alınabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birde birçok youtuber falan bunun reklamını yapıyor. Bir sonraki sefer yazıcam yorumlarına bakalım xd.

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Elvan kocer
Geforce now çöp. Fortnite oynuyorsun 1650lü sisteme falan bağlıyor. Sözde RTX o bu şu. Bazen oyundan atar. Para verirsin sıra beklersin. Turkcell'e verilmemesi lazımdı bu işin. Zam yapmayı biliyorlar ama sunucularda bir değişiklik yok. Bir kere bunlar yüzünden Shadow Of The Tomb Raider save'im gitti. Birden çökmüştü kullandığım sunucu. Geforce now'un Avrupa'daki sunucularından daha iyi performans alıyordum valla kullandığımda. Geforce Now'u Almanya serverinde falan kullanabileceğin bir yöntem varsa alınabilir.

Birde birçok youtuber falan bunun reklamını yapıyor. Bir sonraki sefer yazıcam yorumlarına bakalım xd.
Hocam şey sıkıntı ben xcloud alacam ama kütüphanesi sınırlı her oyun oynanmıyor ya o yüzden

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Elvan kocer
Hocam şey sıkıntı ben xcloud alacam ama kütüphanesi sınırlı her oyun oynanmıyor ya o yüzden
Gfn de pc gamepass de var

Ne yapayım hocam

Son düzenleme:

kırmızışarapp

80+ Silver
Gfn de pc gamepass de var

Ne yapayım hocam
Valla hiç bilmiyorum ya. Hangisi daha ucuza geliyorsa onu dene derim. Xbox gamepass oyunlarını Geforce Now'da oynayabiliyorsun.

kırmızışarapp

80+ Silver
Hocam xcloud daha ucuz ama trde yok ve sadece gamepass oyunları var
O zaman geforce now daha mantıklı ama dediğim gibi pek iyi değil sunucuları. Gidip gtx serili pclere bağlıyor vs. .

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Elvan kocer

kırmızışarapp

80+ Silver
Bazı online oyunlardan feragat etmek lazım xcloudu seçince. Bu birazda senin oyun sevgine bağlı. Geforce now+ xbox gamepass ikilisi güzel olabilir bütçen varsa.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,626
Üyeler
145,217
Son üye
NakoG
Top Bottom