Neler Yeni
E

Ankara BOMBA FİYATLARLA Steelseries Rival 3 + QCK Prism RGB Mousepad + JBL C100SI Kulaklık

Tip
Satılık
Durumu
Kullanılmış
Tutar
1.00 TL
Süresi
Açıklama
Herkese merhabalar, ürünlerin fiyatını DonanımArşivi Forum'a özel tekrardan düşürdüm. İhtiyacı olan kaçırmasın.!

STEELSERIES RIVAL 3 RGB OYUNCU MOUSE [559 489TL]
► Klavye ile birlikte satın almıştım. Mouse'u da yaklaşık 2 yıl boyunca kullanmışımdır.
► Ürünün kutusu, garanti belgeleri, kullanma kılavuzu, içinden çıkan jelatinleri ve poşeti dahil herseye durmaktadır.
► Ürünün tuşlarında, ledlerinde, kablosunda vb. aklınıza gelebilecek hiçbir yerinde sorun bulunmamaktadır.
► Ürünün kendi yazılımı kullanılarak istenilen şekilde kişiselleştirilebilir.
STEELSERIES QCK PRISM MEDIUM RGB OYUNCU MOUSEPAD [789 699TL]
► Bu Ürünü de diğerleri ile birlikte almıştım.
► Ürünün kutusu ve içinden çıkanları ile birlikte herseyi durmaktadır.
► Ürünün kablosunda, ledlerinde hiçbir problem bulunmamaktadır. Mousepad'in sol alt tarafında Kullanıma bağlı aşınmalar gözüküyor ancak temizlenince geçer mi bilmiyorum. Kutusunda duruyor.
► Yazılımı kullanılarak istenilen şekilde kişiselleştirilebilir.
► Rival 3 RGB Mouse ile birlikte kullanıldığında ikisine de aynı RGB modu atanabilir ve ışıkları uyumlu şekilde çalıştırabilirsiniz.
JBL C100SI Kulaklık [170 TL]
► Ürünün kutusu, faturası, kullanım belgeleri, kullanılmamış yedek kulaklık uçları paketli bir şekilde durmaktadır.
► Sağ kulaktan daha az ses geliyor. Sol tarafında hiçbir problem yok. Belki hafif kurcalamayla sorun çözülebilir.
► Uzun süredir hiç kullanılmamıştır. Tertemiz bir şekilde teslim edilecektir.
Garanti Durumu
Yok

Bilgiler

Kategori
Çevre Birimleri - EKİPMANLAR -
Yazar
erdogankr
Oluşturuldu
Hit
69
Top Bottom