Neler Yeni

0x80070643 Windows Güncelleme hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Can Taş
0x80070643 Bilgisayarımı formatladıktan sonra bu hata kodlu güncelleme hatası alıyorum. Bilgisayar güncelleme almaya devam ediyor ama bu şu an ki güncelleme sırasında her defasında hata veriyor çözümü nedir acaba. Yada indirmesek bu şekilde kalmasına bir sorun oluşur mu.

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Dr Luciano
0x80070643 Bilgisayarımı formatladıktan sonra bu hata kodlu güncelleme hatası alıyorum. Bilgisayar güncelleme almaya devam ediyor ama bu şu an ki güncelleme sırasında her defasında hata veriyor çözümü nedir acaba. Yada indirmesek bu şekilde kalmasına bir sorun oluşur mu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Can Taş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu gördüm fakat bi tık riskli olduğu için çok yapmak istemiyordum hocam bir sitede wushowhide ile çözüldüğünü gördüm bu işe yarar mı acaba güncelleme gelir mi yoksa sadece saklar mı bu program ile.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Bunu gördüm fakat bi tık riskli olduğu için çok yapmak istemiyordum hocam bir sitede wushowhide ile çözüldüğünü gördüm bu işe yarar mı acaba güncelleme gelir mi yoksa sadece saklar mı bu program ile.
Denedim ben saklıyor ama neden o hatayı verdiğini hala anlamadım.
Windows 10 daki güncellemeden sonra oyundaki KOD lari çalıştıramadım

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
766
İsim
Dr Luciano
Programı bilmiyorum. Ama bu videodakileri sırasıyla dikkatlice yaparsanız sorun çözülüyor. Eğer yapamam diyorsanız bir bilgisayarcıya götürün o yapsın...

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Ahmet Melih Alemdar

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Daha sonraki güvenlik güncelleştirmelerini aldın mı peki hocam yoksa almadın mı
Aldım fayda etmedi zaten Macro Recorder Win 11 ile uyumsuzdu o yüzden Win 10 kullanıyordum ama dediğim gibi son güncelleştirmeler fayda etmedi.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Diğer uygulamalarda herhangi bir sorun yaşadın mı acaba hocam bu kodlama harici
Yok ya yaşamadım. Yeni bir PC topladım şimdi Windows 11 pro kullanıyorum artık. Windows 10 defterini kapatmak lazım artık :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Can Taş
Yok ya yaşamadım. Yeni bir PC topladım şimdi Windows 11 pro kullanıyorum artık. Windows 10 defterini kapatmak lazım artık :D
Bende 11 kullanıyordum daha sonrasında tekrar format ile windows 10 kullanıyım dedimde bu sorun çıktı bu seferde. Windows 10 arayüz olarak bir tık daha hoşuma gidiyor aslında. Ama bu güncelleme olayı bi tık sorun çıkardı.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
602
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Bende 11 kullanıyordum daha sonrasında tekrar format ile windows 10 kullanıyım dedimde bu sorun çıktı bu seferde. Windows 10 arayüz olarak bir tık daha hoşuma gidiyor aslında. Ama bu güncelleme olayı bi tık sorun çıkardı.
Sistemin güncel ise W11 e geç artık. 24H2 sürümün yayınlanmasını bekliyorum. 23H2 de bir sorun yok olduğu için değil.

Top Bottom