Neler Yeni

130.000₺ İle her şey Dahil Sistem Ve Ekipman Önerisi

AhmeTCaN27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
467
İsim
Ahmet
Klavye önerisi vb şeyleri yaparlar heralde

HOCAM sizde bi karar verin 2 gün önce 100k lık laptop bakıyordunuz şimdi 130k lık kasa önerisi istiyorsunuz anlamadım.
Çok kararsız kaldım Asus rog strix scar 18 alıcaktım coil wine denen zımbırtıdan bahsettiler alasım kaçtı kalkıp 130k para batırıcam o laptopa sonra bi oyun açınca vızzzz diye sesmi duyucam? istediğim gibi bir masaüstü pcde bulamadım anlayacağın çok kararsızım şu an
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitör olarak 1080p olmaz buna ama alacaksan aoc 24c2zu öneririm 2k dersen bakmaya gidiyom
Asusun 240hz 2k monitörü vardı o olamazmı?

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,110
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Çok kararsız kaldım Asus rog strix scar 18 alıcaktım coil wine denen zımbırtıdan bahsettiler alasım kaçtı kalkıp 130k para batırıcam o laptopa sonra bi oyun açınca vızzzz diye sesmi duyucam? istediğim gibi bir masaüstü pcde bulamadım anlayacağın çok kararsızım şu an
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asusun 240hz 2k monitörü vardı o olamazmı?
mesleğiniz gereği sık sık seyehat ediyosunuz anladığım kadarıyla . Ve eğer bu kadar kararsız iseniz belki hem 14 inçlik gerçekten küçük ve güçlü bir laptop ve en çok vakit geçirdiğiniz evinize ise bir masaüstü sistem toplasanız bence daha iyi olur gibi.
14 inçlik asusun bu serisi çok mantıklı duruyor bence.
Kalan bütçe ile de evinize bir oyun bilgisayarı alırsınız. Geziler de ise bu ufak laptop ile ihtiyacınız olan her işi görürsünüz. (attığım modelin bir çok farklı donanım varyantı var, sadece fkir olsun diye attım)

mesleğiniz gereği sık sık seyehat ediyosunuz anladığım kadarıyla . Ve eğer bu kadar kararsız iseniz belki hem 14 inçlik gerçekten küçük ve güçlü bir laptop ve en çok vakit geçirdiğiniz evinize ise bir masaüstü sistem toplasanız bence daha iyi olur gibi.
14 inçlik asusun bu serisi çok mantıklı duruyor bence.
Kalan bütçe ile de evinize bir oyun bilgisayarı alırsınız. Geziler de ise bu ufak laptop ile ihtiyacınız olan her işi görürsünüz. (attığım modelin bir çok farklı donanım varyantı var, sadece fkir olsun diye attım)
şirket cihazlarımız var onun için laptopa çok ağırlık vermiyorum ama ikiside olabilir şu an ama tek sistem almak istiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
929,121
Üyeler
145,328
Son üye
musti09
Top Bottom