Neler Yeni

60 bin tl bütçe ile bir telefon arıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğuz Ünalan
60 bin tl bütçem var ama ne alıcağıma bir türlü karar kılamıyorum genellikle genshin impact ve wild rift gibi oyunlar oynuyorum çok sıklıkla fotoğraf çekmiyorum. ve aynı zamanda uzun ömürlü bir cihazda olsun istiyorum bu arada yurt dışı gibi bir şansım yok garanti yurtiçi olucak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğuz Ünalan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iphone 15 benim için çok küçük şu anda huawei y9 prime 2019 kullanıyorum yaklaşık 4 yıldır ve ellerim büyük o yüzden en azıdan 6.6 inç bir telefon bakıyorum önerin için teşekkürler.

tnccahmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Ahmet tunç
60 bin TL bütçem var ama ne alıcağıma bir türlü karar kılamıyorum genellikle genshin impact ve wild rift gibi oyunlar oynuyorum çok sıklıkla fotoğraf çekmiyorum. ve aynı zamanda uzun ömürlü bir cihazda olsun istiyorum bu arada yurt dışı gibi bir şansım yok garanti yurtiçi olucak.
Hocam s23Ultra gerçekten çok iyi yapmış. Yani benim görüşüm bu yönde. Bi bak istersen araştır telefonu

Golf 4 R32

80+ Silver
60 bin TL bütçem var ama ne alıcağıma bir türlü karar kılamıyorum genellikle genshin impact ve wild rift gibi oyunlar oynuyorum çok sıklıkla fotoğraf çekmiyorum. ve aynı zamanda uzun ömürlü bir cihazda olsun istiyorum bu arada yurt dışı gibi bir şansım yok garanti yurtiçi olucak.
S23 Ultra
Tasarımını beğenmezsen S23+

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,781
İsim
Bilal Tepe
Aciliyet yok ise s24 ultra vs beklemeni öneririm veya ben yerinde olsam s23 düz model alırım kalan 30 bin e red magic gibi oyuncu telefonu alırım veya Asus rog phone gibi snapdragon 8 gen 3 çıkınca.

tnccahmt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Ahmet tunç
evet s24u bekleyebilirsin şubat ayı gibi çıkar

Aykut D.

80+ Gold
Valla sövmeyinde hocam wr yada genshin oynuyorsunuz pubg falan oynuyor olsanız pc tavsiye ederdim emulatör v.b pc oyunlarıda falan akar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,839
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
pc oyunları geldiği için iphone 15 pro bence oyun için.

AlphaOMG

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Ömer Keskin
Büyük anlamda oyun oynamak için alıyorsanız yapmayın o fiyatlara çok sağlam PC almak mümkün. Telefonun ne kadar işlemcisi GPU’su güçlü olsada sürekli oyun oynamak telefonun pil ömrünü çok kısaltıyor eğer telefonu uzun süreler kullanacaksanız oyun için kullanmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Oğuz Ünalan
Büyük anlamda oyun oynamak için alıyorsanız yapmayın o fiyatlara çok sağlam PC almak mümkün. Telefonun ne kadar işlemcisi GPU’su güçlü olsada sürekli oyun oynamak telefonun pil ömrünü çok kısaltıyor eğer telefonu uzun süreler kullanacaksanız oyun için kullanmayın.
o zaman hangi telefonu almamı önerirsin?

Top Bottom