Neler Yeni

Öneri Acer Nitro 16 AN16-41-R08S, Lenovo LOQ 15IRH8 hangisi alınır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
arken style
Bütçe
35000

Merhabalar herkese, ben son sınıf mühendislik öğrencisiyim. Yaklaşık 4 yıldır lenovo ThinkPad E595 modelini kullanıyorum genel olarak memnunum. Fakat artık simülasyon ve daha ağır programlar ile çalışmaya başladığım için ve elimde ki laptop'ta da harici bir ekran kartı olmadığı için işlerimi maalesef yapamıyorum, bunun için laptop arayışına girdim. Bütçem yaklaşık olarak 35.000TL diyebilirim kullandığım programlar dolayısıyla en az 6GB bir ekran kartına ihtiyacım var (8GB olsa daha iyi olur). Araştırmalarım sonucunda bu iki laptop'a denk geldim. Aslında Acer çok mantıklı bir seçenek olarak gözüküyor, fakat lenovo markasından (malzeme kalitesi, dayanaklılık vs.) çok memnun olduğum için o da hoşuma gitti ve bu yüzden arada kaldım. Tavsiyeleriniz benim için çok değerli (başka laptoplarda önerebilirsiniz). Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
arken style
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
lenovo istiyorsanız bu daha makul diğer lenovoya göre
Merhabalar hocam, Acer markasıyla ilgili bilgim veya tecrübem olmadığı için Lenovo odaklı düşündüm acaba haklı mıyım kalite konusunda sizce?

Emsal

80+ Silver
Merhabalar hocam ben kullanmadım 2 sini de ancak nitro 16 ekran özellikleri çok önde
Malzeme kalitesini kullanmadığımdan bilmiyorum

dediğiniz gibi nitro 16 çok tavsiye ediliyor

Ancak loq kullanıp da kötü yorum yazan da ne foruma ne de ürün altlarında pek rastlamadım

Nitro 16 kullanan hocalar da var @soul
Loq da @Meter90ss onlar belki daha iyi yardımcı olurlar isterlerse

soul

80+ Silver
nitro 16 tercih edebilrsin, üzmeyecektir.
log ekran olarak çirkin gözüküyor ama o da sağlam cihaz.

quistin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
298
İsim
Fırat divitci
Kesinlikle acer olanı al,
Srgb ekran, 165hz, 3hz, sıvı metal cihaz soğutması, İşlemciler arasındaki bariz fark.
Ben 17 inch acer modelini kullanıyorum 13700h ve 4060'lı. Arkadaşıma bu linkini bıraktığın 16 inch 7840hs ve 4060 modelini aldık. İkimiz de gayet memnunuz.
1707592675040.png

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,402
İsim
bilo
Discord
b1l0
Tartışmasız nitro 16.

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
598
İsim
Mete C. E.

acer ile kıyaslamanız gereken ürün bu lenovo.

sanırım bunu görmediniz. Hayırlı olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

lenovo istiyorsanız bu daha makul diğer lenovoya göre
ve burada daha ucuzmuş.

Emsal

80+ Silver
https://forum.donanimarsivi.com/konu/hp-victus-neden-alinmaz.884663/post-8140313

acer ile kıyaslamanız gereken ürün bu lenovo.

sanırım bunu görmediniz. Hayırlı olsun.

ve burada daha ucuzmuş.
Tartışmasız nitro 16.
Burda batery boosttan bahsedilmiş çok önemli mi ve bilgisi olan var mı hocam

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
arken style
Tartışmasız nitro 16.
Hocam ama ben genellikle ordan oraya giden birisiyim yani laptop neredeyse hiç masada durmuyor. Acar'ın bu laptopunun sıvı metal akma riskinden bahsediyorlar. Gerçekten o kadar riskli mi?

Emsal

80+ Silver
Fabrika çıkışlı hocam sıvı metal
Kendiniz uygulasaydınız bile düşük ihtimal olurdu ancak bu zaten fabrika çıkışlı nitro 16 lar için öyle bir şey okumadım hiç
Siz nitro 16 ile ilgili mi gördünüz genel sıvı metal için mi bir yerden okudunuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yılmaz Anar
Ben nitro16 kulaniyorum sistemi ne kadar uzun kullansam bile 70 dercenin ustunu gormedim gayet serin calisiyor ekran cok net ve akıcı yani marka fanı degilim ama bem cok memnunum canavar gibi cihaz

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,402
İsim
bilo
Discord
b1l0
Hocam ama ben genellikle ordan oraya giden birisiyim yani laptop neredeyse hiç masada durmuyor. Acar'ın bu laptopunun sıvı metal akma riskinden bahsediyorlar. Gerçekten o kadar riskli mi?
Fabrikasyon olduğu için sorun olacağını hiç zannetmiyorum, öyle bir sorun yaşayan da görmedim daha.

Top Bottom