Neler Yeni

Airfryer Önerisi/Tavsiyesi

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,325
İsim
Hakanbey
İç malzeme paslanmaz olmasına dikkat edin uygun yollu ürünler uzun vadede paslaniyor en önemli kriter bu olabilir onun dışında herzaman büyük hacim daha hızlı ve iyi pişmesini sağlıyor çünkü içinde hava dolasamiyor ufak hazne olunca bu modeller çok ufak tek kişilik Max en az 7 litre tercih et 7 litrede 250 gram kanat 5 dk da mükemmel oluyorken 4 litrede 15 dk sürüyor aynı seviyede cikmasi

cornlov

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
Caner kart
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İç malzeme paslanmaz olmasına dikkat edin uygun yollu ürünler uzun vadede paslaniyor en önemli kriter bu olabilir onun dışında herzaman büyük hacim daha hızlı ve iyi pişmesini sağlıyor çünkü içinde hava dolasamiyor ufak hazne olunca bu modeller çok ufak tek kişilik Max en az 7 litre tercih et 7 litrede 250 gram kanat 5 dk da mükemmel oluyorken 4 litrede 15 dk sürüyor aynı seviyede cikmasi
Mesajınızın bildirimi gelmedi maalesef, şimdi görebildim. 2. Seçenekteki ürünü aldım.
Başlıca sebebi satıcı amazon olduğu için. Ve iç kafes sanırım paslanmaz çelik kaplamaymış ama tam emin değilim. Normalde ucuz diye ilk seçeneği alacaktım da, o websitesini sevemiyorum. Geçmişteki alışveriş tecrubemden. Beğenmezsem en azından iade edebilirim amazonda

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Talha Açıkgöz
Size tavsiyem 6 taksit 0faiz alıp bütçe uükseltmeniz

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,644
İsim
Batuhan
Bütçeni Zorlamıyorsa Tavsiye Ederim .

Zorlayamam Diyorsan Buda Gayet Tatmin Edici .

Top Bottom