Neler Yeni

Yardım Altyapı için şikayet etmeme rağmen 1 yılı aşkın süredir hala gelmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
samet fidan
İlgilendiği Kategoriler
Fırsatlar
Instagram
samet.fdnn
IMG_20240504_114729.jpg

ARKADAŞLAR SELAM GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ BTK YA 1 YIL ÖNCE BU ŞEKİLDE ŞİKAYETTE BULUNDUM FAKAT HİÇBİR ETKİLEŞİM ALMADIM ONDAN ÖNCESİNDE DE BASVURUDA BULUNDUM FAKAT KAÇ YIL OLDU BİR ÇÖZÜM SUNULMADI BULUNDUĞUM YER KÖY FLAN DEGİL AKHİSAR DA OTURUYORUM BURANİN EN GELİŞMİŞ MAHALLESİ OLARAK GECER VE MAHALLEDE BİR TEK BENİM EVİMDE ALTYAPİ YOK BENDE YILLARDIR YAN BİNANİN ALTYAPİSİNİ KULLANARAK İNTERNET CEKİYORUM FAKAT İNTERNET HIZI DÜŞTÜ ÇEKTİĞİM KABLO SORUNLAR YAŞATIYOR TEKRAR DA ÇEKEMEM ALTYAPIYI HIZLANDIRMAK ADINA NE YAPABİLİRİM TÜRK TELEKOM DA ÇALIŞAN VARSA YARDIMCI OLURSA COK SEVİNİRİM HİCBİR ŞEKİLDE GERİ DÖNÜŞ ALMIYORUM ÇÜNKÜ

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
samet fidan
İlgilendiği Kategoriler
Fırsatlar
Instagram
samet.fdnn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Requen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bayram Erol
Instagram
instagram.com/bayram.erl
Steam
https://steamcommunity.com/id/bayramerool/
Facebook
bayramerool
Twitter
bayrameroll
Yakın bir yerde Superonline alt yapısı varsa ona başvur bi kaç ayda gelip bağlantı sağlıyorlar. 1 Hafta önce başvuru yaptım tek başıma geldiler inceleme yaptılar sonrasında imza vs aldılar. en geç 1 ay içerisinde gelip bağlantı sağlayacağız dediler. Aynı şekilde Türk telekoma başvuru yaptım hangisi gelirse onu kullanırım diye tt den daha ses seda yok en geç 24 ay diyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
samet fidan
İlgilendiği Kategoriler
Fırsatlar
Instagram
samet.fdnn
yan binada olup sizde olmamasindan eminmisiniz binada altyapi yokur fakat kapiya kadar altyapi varsa sizin binaya çekmeniz gerekiyor
Evet eminim yıllardır burdayım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yakın bir yerde Superonline alt yapısı varsa ona başvur bi kaç ayda gelip bağlantı sağlıyorlar. 1 Hafta önce başvuru yaptım tek başıma geldiler inceleme yaptılar sonrasında imza vs aldılar. en geç 1 ay içerisinde gelip bağlantı sağlayacağız dediler. Aynı şekilde Türk telekoma başvuru yaptım hangisi gelirse onu kullanırım diye tt den daha ses seda yok en geç 24 ay diyorlar.
Dediğin türden başvuru alıyorlar dönüş alamıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cimer'e vermiş miydiniz peki? Eğer yapmadıysanız deneyebilirsiniz.
Evet verdim zaten cimer BTK ya bağlıyor

Requen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Bayram Erol
Instagram
instagram.com/bayram.erl
Steam
https://steamcommunity.com/id/bayramerool/
Facebook
bayramerool
Twitter
bayrameroll
Kendin binaya çektirme gibi durum yok onlar binaya kadar çekerler kutu vs. binada iç tesisat yoksa onu sen çekersin. Bölgendeki bir superonline'a git başvuru yapmak istediğini söyle müşteri hizmetleri üzerinden almıyorlar şahsen gitmen gerekiyor. Turkcell bayiside değil superonline

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
samet fidan
İlgilendiği Kategoriler
Fırsatlar
Instagram
samet.fdnn
Kendin binaya çektirme gibi durum yok onlar binaya kadar çekerler kutu vs. binada iç tesisat yoksa onu sen çekersin. Bölgendeki bir superonline'a git başvuru yapmak istediğini söyle müşteri hizmetleri üzerinden almıyorlar şahsen gitmen gerekiyor. Turkcell bayiside değil superonline
Bunu deneyebilirim sağolasın

Top Bottom