Neler Yeni

Antivirüs Değerlendirmesi

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
An10im1i
Sürekli tavsiye isteniyor.
Güncel bir derece listesi verelim.

Bitdefender testlerinde çok öne çıkmıyor sanki.
Kaspersky gerçekten toplu ve pazara uygun fiyat sunuyor.
ESET görevini yerine getiriyor.

giriş paketler yerine sisteme güvenlik duvarı ve sistem açığı (endpoint gibi) hizmet sunacaklar her zaman daha değerlidir.

Listede webroot ve comodo yok.
comodonun kasperden
kasperin bitdefenderdan üstün olduğu kısımlar da mevcut.

ilgi olursa onları da tartışırız

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
oguz kagan
Sürekli tavsiye isteniyor.
Güncel bir derece listesi verelim.

Bitdefender testlerinde çok öne çıkmıyor sanki.
Kaspersky gerçekten toplu ve pazara uygun fiyat sunuyor.
ESET görevini yerine getiriyor.

giriş paketler yerine sisteme güvenlik duvarı ve sistem açığı (endpoint gibi) hizmet sunacaklar her zaman daha değerlidir.

Listede webroot ve comodo yok.
comodonun kasperden
kasperin bitdefenderdan üstün olduğu kısımlar da mevcut.

ilgi olursa onları da tartışırız
hocam bende kaspersky almayı düşünüyorum standart paket yeterli mi yoksa alırken plus veya premium mu almalıyım

HydraaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mustafa Çınar
hocam bende kaspersky almayı düşünüyorum standart paket yeterli mi yoksa alırken plus veya premium mu almalıyım
gidipte paranı verme boş boş esetle aynı program zaten sadece vpn eklemişler okadar bir işe yaradığı yok

HydraaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mustafa Çınar
ama şöyle iyi yanı var googleda bir şey aratınca senin yerine siteleri tarayıp güvenli olanların yanına tik işareti koyuyor. birde programı sildiğin zaman bazı siteler güvenilir değil diye hata çıkıyor yaşadım ben tek bendemi oldu bilmiyorum.

ReadyorNot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
An10im1i
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Android VPN de sızmalar var deniliyor son haberlerde. Toplu ve yüksek faydalı olanları seçin. Basitlerin sizi zorda kurtarmayacağını bilin. Bazıları 7/24 destek veriyor. Yani uzaktan sisteme bağlanıp kritik kontrolleri veya özellikle belirtien bir kısmı inceliyor.
Açık sayısı fazlalaşıyor. Örneğin VIPRE plus olanda açık belirtildi geçen gün.

Mümkünse toplu şekilde en üst seviyeyi alın imkanlar dahilinde. En fazla bu dönemde gerekiyor. Oyun, Program veya yazılım açığı güncel olmayanlarda daha sık kullanılıyor. SıfırGünAçıklarında neredeyse her gün wifi açıkları görüyorum. Herkese açık ağlardan uzak durun.

Koşullar iyiyse premium alın, antispyware, ekstra güvenlik duvarı bulundurmayı ve çevrim dışı taramaları da ihmal etmeyin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama şöyle iyi yanı var googleda bir şey aratınca senin yerine siteleri tarayıp güvenli olanların yanına tik işareti koyuyor. birde programı sildiğin zaman bazı siteler güvenilir değil diye hata çıkıyor yaşadım ben tek bendemi oldu bilmiyorum.
Tamamen kalkmamıştır sistemden veya güncellenmiş güvenlik duvarı nedeniyledir.
Bunun tarayıcı uzantısı var artık rami yorar ama faydalı malwarebytes browser guard (ücretsiz sunuluyor) + adguard

Son düzenleme:
Top Bottom