Neler Yeni

Yardım Arkadaşlar şimdi ben rtx 40 serisinden ekran kartı almayı düşünüyorum

ahmneo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ahm oz
Arkadaşlar şimdi ben rtx 40 serisinden ekran kartı almayı düşünüyorum ama karar veremiyorum.
Şimdi aklımda ilk olarak asusun dual serisinin 4070 i vardı ama aklıma galax markası geldi
Galaxın yabancı ve kaliteli bir marka olduğunu biliyorum ama ekran kartında bir sıkıntı çıkarsa veya bozulursa bunun aldığım site dışında garantisi olmayacak diye biliyorum.
Galax almak istememin sebebi ise galax markasının rtx 4070 super modelini almak istememdi.
Sizce ne yapmam gerek*

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
479
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Arkadaşlar şimdi ben rtx 40 serisinden ekran kartı almayı düşünüyorum ama karar veremiyorum.
Şimdi aklımda ilk olarak asusun dual serisinin 4070 i vardı ama aklıma galax markası geldi
Galaxın yabancı ve kaliteli bir marka olduğunu biliyorum ama ekran kartında bir sıkıntı çıkarsa veya bozulursa bunun aldığım site dışında garantisi olmayacak diye biliyorum.
Galax almak istememin sebebi ise galax markasının rtx 4070 super modelini almak istememdi.
Sizce ne yapmam gerek*
Dual almaktansa Galax alırım daya iyi soğutur

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
oguz kagan
Sizce ne yapmam gerek*
hocam konuyu biraz daha açar mısın sistemin var mı toplayack mısın hazır mı alacan monitörün kaç piksel açarsan yardımcı olabilirim

ahmneo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ahm oz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam konuyu biraz daha açar mısın sistemin var mı toplayack mısın hazır mı alacan monitörün kaç piksel açarsan yardımcı olabilirim
Şimdi baştan yeni bir sistem toplayacağım şuan elimde bir sistem var işimi görmüyor şuan elimde olan monitörde 75 hertz olduğu için onu yan monitör olarak kullanacağım bu yüzden mouse ve klavye dışında her şeyi kendim toplayacağım eğer indirim de hazır bir sistem denk gelirse ona da başvurabilirm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dual almaktansa Galax alırım daya iyi soğutur
performans olarak tabikide galaxın o modeli daha iyi hem de süper modeli ama deiğim gibi her şey performans değil birazda kalite bide tr de herhangi bir garantisi olduğunu hiç duymadım

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
oguz kagan
Şimdi baştan yeni bir sistem toplayacağım şuan elimde bir sistem var işimi görmüyor şuan elimde olan monitörde 75 hertz olduğu için onu yan monitör olarak kullanacağım bu yüzden mouse ve klavye dışında her şeyi kendim toplayacağım eğer indirim de hazır bir sistem denk gelirse ona da başvurabilirm
hazır sisteme monitör dışında bütçen ne kadar ben sana önereyim

quistin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Fırat divitci
Bütçen 4070'e çıkıyorsa biraz daha zorlayıp 4070 Supere çıkabilir misin? %20 Performans farkı var aralarında.

ahmneo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ahm oz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bütçen 4070'e çıkıyorsa biraz daha zorlayıp 4070 Supere çıkabilir misin? %20 Performans farkı var aralarında.
biliyorum performns farkını ama bütçem ksııtlı o zamanki duruma göre belki biraz yükseltebilirim ama aklımdaki soru şu galaxın 4070 süperini alırsam türkiyede herhangi bir garantisi var mı bide asus tabikide daha kaliteli marka ama fiyat farkı da süper serisinde 5 -6 bin lira civarında

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,647
İsim
Hacı
Galax çok kalitelidir görül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

biliyorum performns farkını ama bütçem ksııtlı o zamanki duruma göre belki biraz yükseltebilirim ama aklımdaki soru şu galaxın 4070 süperini alırsam türkiyede herhangi bir garantisi var mı bide asus tabikide daha kaliteli marka ama fiyat farkı da süper serisinde 5 -6 bin lira civarında
2 yıl garantisi var.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,647
İsim
Hacı
Top Bottom