Neler Yeni

Bitfenix Cube 360 ARGB sıvı soğutma nasıl sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet İ.O.
soğuk iklimde mi yaşıyorsunuz ve de curve var mı ? sıcaklıklarınız çok iyi benim boşta 35/50 yükte 55/75 arası.
antalyada yaşıyorum hocam kış ayında bile yarım kolla geziyorum şuan odamda ısıtıcı vs açık değil ve 29 derece :D aksine sıcak yerdeyim yağmur yağdığı gün işlemci 14 dereceleri gördü :D fotosu vardı da bulamadım curve dediğiniz yeri anlamadım ama. 75i hiç görmedim. be 70 üzerini kabul etmiyorum açıkçası.

Coinim67

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Buhara Bozkurt
bunu yazdığım günün üstüne montajı ve macunu kontrol ettim, ortada biraz boşluk vardı,oraya pirinç tanesi kadar döküp kapadım önceye göre sessizliği çok daha iyi, boşta ısılar 35 dereceye kadar düştü, cinebenchte fiyatına göre mükemmel performans veriyor. macun olarak yanında geleni kullandım, mx4 dışında öneriniz varsa dinlemek isterim.

Coinim67

hocam mevcut macunu silmeden üstüne aynısından bir miktar daha eklemiş olmam sıknıtı yaratır mı ? çok vakit geçmedi üzerinden.
Sorun yaratmaz

Ophut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ophut
Hocam 240 lığını almayı düşünüyorum 13400f için sıvı soğutma şart işlemciyi seneye yükselteceğim için testlerde de yeni ve ağır grafikli oyunlarda 38 40 derece arası bitfenix ile daha iyi bir sıvı soğutma var mıdır bu fiyat aralığında

cine testinde gördüğüm değerler de çok farklı değil max bir çekirdek 59u gördü onun dışında hep yine alttaydı oc yapılmış hali hocam işlemci 4,8ghz ye kadar boost yapıyor kendini.
Dedigini sıcaklıklarda 5ghz görmesi lazım c23te 65 olduğunu gösteren bi kısa video atabilirmisjniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yanlış okumuşum 7800x3d için diyorsunuz sandim

Memoli12345

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
348
İsim
mehmet alp kütük
Ben aldım hocam. 13900k kullanıyorum böyle bir soğutma görmedim. 6100 rpm de donuyor pompa devri ve ses yok gibi ölçmeye calistim 19db cikiyor. Fanları 1000rpm e bile cikmadan cok sessiz bir sekilde sogutuyor. Yaninda ekstra coolant sivisi cikti kutudan o ekstraymis icinde varmis radyatörlerin yani termal macun cikti 13.5 kw lık testler doğruymuş kontrolünü yaptım. Oldukca başarılı tavsiye ederim. H150 alacaktim. Buna sans vermek istedim. İyi ki de almışım görünüm ve soğutma süper. Argb fanlar ve pompa hepsini bağladım. Fanlar lianli gibi birbirine bagliyorsun en son anakarta tek kabloyla takip bagliyorsun pratik hemde.
Hocam sen benim sistemi mi kopyaladın aynı anakart aynı ekran kartı aynı soğutucu :D

Top Bottom