Neler Yeni

Kavga etmeliimiyimm?

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
Merhabalar
Bana çok yakın 6 yıllık arkadaşım olan şahıs bugün hiç olmadık bir olay için anneme sövdü ve beni her yerden anında engelledi.
Bu kişi sürekli evimize gelen ve bizimde onların evine gittiğimiz bir şahıstı .
Dizlerime kapanıp özür dilese bile bu oğlanı döveceğim.
Yoldan geçen birisi anneme sövsede döverim ancak bu şahıs evimize sürekli gidip gelen ve bana çok yakın olduğu için onun anneme sövmesi beni ayrıca sinirlendirdi.
Bu konuyu açma sebebim 3. tekil şahıs gözüyle olaya baktığınız için fikirlerinizi almak istememdir.

hpxtech

80+
Merhabalar
Bana çok yakın 6 yıllık arkadaşım olan şahıs bugün hiç olmadık bir olay için anneme sövdü ve beni her yerden anında engelledi.
Bu kişi sürekli evimize gelen ve bizimde onların evine gittiğimiz bir şahıstı .
Dizlerime kapanıp özür dilese bile bu oğlanı döveceğim.
Yoldan geçen birisi anneme sövsede döverim ancak bu şahıs evimize sürekli gidip gelen ve bana çok yakın olduğu için onun anneme sövmesi beni ayrıca sinirlendirdi.
Bu konuyu açma sebebim 3. tekil şahıs gözüyle olaya baktığınız için fikirlerinizi almak istememdir.
Siz de onun annesine sövün.

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Ahmet
bu çocuk niye birden böyle ters yaptı sana bir yokla kendini bakalım

Mehmet Karahanlı

80+ Bronze
Başka arkadaşların varsa salla gitsin o çocuğu. Dövmek konusunda çocuktan güçlüysen biraz hırpala istersen(Yatırım Tavsiyesi Değildir).
Çevrem çok ve yapılı bir insanım
İnsanlara yüz verince neden kendilerini yüz veren insandan üst görmeye çalışıyorlar anlamış değilim
Bu sövme olyından sonra başkasının telefonundan aradım süt dökmüş kedi gibi miyavlıyordu karşımda :D

hpxtech

80+
Çevrem çok ve yapılı bir insanım
İnsanlara yüz verince neden kendilerini yüz veren insandan üst görmeye çalışıyorlar anlamış değilim
Bu sövme olyından sonra başkasının telefonundan aradım süt dökmüş kedi gibi miyavlıyordu karşımda :D
Bilmiyorum hocam. Çocuk niye annenize küfür etti?

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Barış
yasi kac kucukse onun annesine anlat bu olayi degilse ben olsam burnunu kirardim herhalde

alovra

80+ Bronze
bişeyi felan mı kıskandı yada sinirini çok bozan bi durum mu oldu 6 senelik arkadaş yani bence dövmeyin belki o an ağzından felan kaçırdı anlık bi şeyle konuşun sebebini sorun dövmek çok kötü 6 senedir arkadaş olduğun birisini konuş sonra döv ama döveceksen

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
915,157
Üyeler
141,947
Son üye
adem nazlı