Neler Yeni

Çözüldü✓ lenovo E-gpu önerisi

Mayblack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Boğaç
Discord
Mayblack
Merhaba arkadaşlar lenovo Yoga 7 14ARB7 bir laptopum var Apu sistem ekran kartı yok ve bazı oyunlarda yetersiz kalmaya başladı istediğim işlevleri yapamıyor fps düşüklüğü yaşıyorum bu yüzden e-gpu olayı varmış bilgisayarda fazladan type-c var buna e-gpu takılabilirmi ve hangi parçayaı egpuyu takmam gerekiyor yardım edebilirseniz sevinirim elimde fazladan psu var

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
mehmet demirel
ugraşmaya deymez darbogaz + ince oludugu için cpuda isi sorunu vs vs olacak en onemlisi garanti gidecek satin daha iyi bir model alin

Mayblack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Boğaç
Discord
Mayblack
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ugraşmaya deymez darbogaz + ince oludugu için cpuda isi sorunu vs vs olacak en onemlisi garanti gidecek satin daha iyi bir model alin
Bilgisayar şuanda elimde kullandım baya garantisi gitmez diye düşünüyorum type c den bağlıyacam nasıl olsa ve işlemci 70 derece üstünü hiç görmedi fan hep sessiz darboğaz olurmu tabikide olur ama denemek istiyorum işlemcisi gayet kuvvetli diye biliyorum amd r7 6800u var
Mesaj otomatik birleştirildi:

sanırsam Ryzen 7 5800X e eşdeğer güç üretebiliyor diye biliyorum bi ekran kartı takmayı denesem sorun çıkmaz elimde fazladan ekran kartı psu da var

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,055
İsim
mehmet demirel
egpu rizer alacaksiniz type c iş gormez thunderbolt lazim onu ogrenin eger thunder bolt yoksa pcie den baglayacaksiniz yani garanti gidecek her şey ok taktiniz whitelist olayida çikabilir dedigim gibi satip daha iyi bir model alin ugraşilmaz

Mayblack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Boğaç
Discord
Mayblack
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
egpu rizer alacaksiniz type c iş gormez thunderbolt lazim onu ogrenin eger thunder bolt yoksa pcie den baglayacaksiniz yani garanti gidecek her şey ok taktiniz whitelist olayida çikabilir dedigim gibi satip daha iyi bir model alin ugraşilmaz
Tamamdır teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,492
Üyeler
145,396
Son üye
ömer gödelek
Top Bottom