Neler Yeni

MSİ VENTUS3X 3080 Tİ Ryzen5 1600 Darboğaz yapar mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Kandemir
Bütçe
5000
Arkadaşlar merhaba,

Foruma yeni üye oldum. Bilgisayarımı 2 yıl önce kadar aldım. Sadece ekran kartını ayrı alıp montaj yaptım. 1 bucuk senedir yatıyor. Oyunlar oynamak ıstediğimde baya kötü ve düşük fps ler alıyorum. Sanırım baya bir darboğaz konusu var işlemci tarafında. Bundan dolayı yeni bir işlemci almak istiyorum ancak bütçem şuan için kısıtlı. Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim. Bütçem 5000 Türk Lirası. Şimdiden teşekkür ederim. Bu arada anakartım Gigabyte B450M S2H, 8gb ram ve 512gb M2 SSD bulunuyor. Ram eklemesi yapacağım.

Yaptığım araştırmalarda kafam daha çok karıştı.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,845
İsim
uwu
Arkadaşlar merhaba,

Foruma yeni üye oldum. Bilgisayarımı 2 yıl önce kadar aldım. Sadece ekran kartını ayrı alıp montaj yaptım. 1 bucuk senedir yatıyor. Oyunlar oynamak ıstediğimde baya kötü ve düşük fps ler alıyorum. Sanırım baya bir darboğaz konusu var işlemci tarafında. Bundan dolayı yeni bir işlemci almak istiyorum ancak bütçem şuan için kısıtlı. Konu hakkında yardımlarınızı rica ederim. Bütçem 5000 Türk Lirası. Şimdiden teşekkür ederim. Bu arada anakartım Gigabyte B450M S2H, 8gb ram ve 512gb M2 SSD bulunuyor. Ram eklemesi yapacağım.

Yaptığım araştırmalarda kafam daha çok karıştı.
R5 5600+8gb ram ve kule tip soğutucu

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fatih Kandemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler kesin iş görür değil mi önerdiğiniz işlemci? Birde monitör 1080p darboğaza etkisi olur mu acaba ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,602
Üyeler
145,210
Son üye
emre321123
Top Bottom