Neler Yeni

Öğretmen Bana Ağır Küfür Etti Ne Yapmam Gerek ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,851
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
olum boş konuşacaksan kapat git
Burda millete olum demeyi biliyosun, hoca sövüncemi ağırına gitti. Ayrıca hoşuna gitsin yada gitmesin sakal yasaksa yasaktır. Beni 1 kere uyardı diyorsun. Uyardıysa düzelt kendini. 50 sefer mi uyarsın ?

Laftan sözden anlamayın, adam döşeyince zorunuza gitsin...!!!

Şuna şöyle yaptım buna omuz attım yalan dolan. O müdür yardımcısına omuz atıp kavga et bide bize video atta inanalım.

Birde Türkçe hocana selam söyle, sana nokta ve virgülü anlatsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bundan sonra o hoca ile aranda geçen tüm konuşmaları ses kaydına al, yine aynı şeyi tekrarlarsa ses kaydını gönder ona ve 'mesleğinin son günleri tadını çıkar' de sonra bak peşinden nasıl koşuyor. Uff çok iyi plan yaptım yine.
Ses kaydını karşı taraftan habersiz almak suç.

Son düzenleme:

Restorgen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yusuf
Şu mesajlarından bile nasıl birisi olduğunu aklımda canlandırabiliyorum. Ergenliğini ağır atlatan, ota **** atarlanan cinsten. Neyse konuya gelirsek, adam seni 1 kere uyarmış takmamışsın, yukarıda da "adam akıllı uyarsa keserdim" demişsin ki yapmamışsın. Adamın yaptığı yanlış ama sen de tamamen haklı değilsin.

Sırıtıyor olarak bakılmıyor sakal olayında. Net yasak. Kirli sakala bir süre bir şey denmeyebiliyor ama sakal direkt yasak. Ancak bu yine de küfür-hakaret edebileceği anlamına gelmez.
çok film izlemişsin .d

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Buraya göre;
MADDE 4 – (1) Öğrenciler;

a) Öğrenim gördükleri okulun arması ve rozeti dışında nişan, arma, sembol, rozet ve benzeri takılar takamaz,

b) İnsan sağlığını olumsuz yönde etkileyen ve mevsim şartlarına uygun olmayan kıyafetler giyemez,

c) Yırtık veya delikli kıyafetler ile şeffaf kıyafetler giyemez,

ç) Vücut hatlarını belli eden şort, tayt gibi kıyafetler ile diz üstü etek, derin yırtmaçlı etek, kısa pantolon, kolsuz tişört ve kolsuz gömlek giyemez,

d) (Değişik: 22/9/2014-2014/6813 K.) Okullarda yüzü açık bulunur; siyasî sembol içeren simge, şekil ve yazıların yer aldığı fular, bere, şapka, çanta ve benzeri materyalleri kullanamaz; saç boyama, vücuda dövme ve makyaj yapamaz, pirsing takamaz, bıyık ve sakal bırakamaz,

e) (Değişik: 22/9/2014-2014/6813 K.) Okul öncesi eğitim kurumlarında ve ilkokullarda okul içinde baş açık bulunur.

Yaptırımlar

MADDE 5 –
(1) Bu Yönetmelik hükümlerine aykırı hareket eden ortaokul öğrencilerine 27/8/2003 tarihli ve 25212 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim Kurumları Yönetmeliği; lise öğrencilerine 19/1/2007 tarihli ve 26408 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Ödül ve Disiplin Yönetmeliği hükümleri uygulanır.

(2) Bu Yönetmelik hükümlerine aykırı hareket eden okul yöneticileri hakkında ilgili disiplin hükümleri uygulanır.

Kendin diyorsun ki "Sene başında müdür sakalımı almamı söylemişti" bu söylem bir uyarıdır sen bunu takmamışsın. "Sakal bıyığımdan onlara ne ki?" mevzuata göre sakal ve bıyık bırakmak yasaktır. Ayrıca senin bu söylemin de pek etik değil mevzuatta olanı uyguluyor onlar da.

Ayrıca seni bir kere uyarmışlar neden kesmek için 2. uyarıya ihtiyaç duyuyorsun?

Hoca hatalı sen de hatalısın burada haklı falan değilsin.

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Şu mesajlarından bile nasıl birisi olduğunu aklımda canlandırabiliyorum. Ergenliğini ağır atlatan, ota **** atarlanan cinsten. Neyse konuya gelirsek, adam seni 1 kere uyarmış takmamışsın, yukarıda da "adam akıllı uyarsa keserdim" demişsin ki yapmamışsın. Adamın yaptığı yanlış ama sen de tamamen haklı değilsin.

çok film izlemişsin .d
Buna müdür yardımcısı odada vermiş ayarı buda kuyruğunu kıstırıp çıkmış. Adama yapamadığı atar gideri klavyesiyle foruma yapıyor. :D

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,745
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
O ne yaptı hocam ?

Buraya göre;
MADDE 4 – (1) Öğrenciler;

a) Öğrenim gördükleri okulun arması ve rozeti dışında nişan, arma, sembol, rozet ve benzeri takılar takamaz,

b) İnsan sağlığını olumsuz yönde etkileyen ve mevsim şartlarına uygun olmayan kıyafetler giyemez,

c) Yırtık veya delikli kıyafetler ile şeffaf kıyafetler giyemez,

ç) Vücut hatlarını belli eden şort, tayt gibi kıyafetler ile diz üstü etek, derin yırtmaçlı etek, kısa pantolon, kolsuz tişört ve kolsuz gömlek giyemez,

d) (Değişik: 22/9/2014-2014/6813 K.) Okullarda yüzü açık bulunur; siyasî sembol içeren simge, şekil ve yazıların yer aldığı fular, bere, şapka, çanta ve benzeri materyalleri kullanamaz; saç boyama, vücuda dövme ve makyaj yapamaz, pirsing takamaz, bıyık ve sakal bırakamaz,

e) (Değişik: 22/9/2014-2014/6813 K.) Okul öncesi eğitim kurumlarında ve ilkokullarda okul içinde baş açık bulunur.

Yaptırımlar

MADDE 5 –
(1) Bu Yönetmelik hükümlerine aykırı hareket eden ortaokul öğrencilerine 27/8/2003 tarihli ve 25212 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Millî Eğitim Bakanlığı İlköğretim Kurumları Yönetmeliği; lise öğrencilerine 19/1/2007 tarihli ve 26408 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Millî Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Kurumları Ödül ve Disiplin Yönetmeliği hükümleri uygulanır.

(2) Bu Yönetmelik hükümlerine aykırı hareket eden okul yöneticileri hakkında ilgili disiplin hükümleri uygulanır.

Kendin diyorsun ki "Sene başında müdür sakalımı almamı söylemişti" bu söylem bir uyarıdır sen bunu takmamışsın. "Sakal bıyığımdan onlara ne ki?" mevzuata göre sakal ve bıyık bırakmak yasaktır. Ayrıca senin bu söylemin de pek etik değil mevzuatta olanı uyguluyor onlar da.

Ayrıca seni bir kere uyarmışlar neden kesmek için 2. uyarıya ihtiyaç duyuyorsun?

Hoca hatalı sen de hatalısın burada haklı falan değilsin.
Hocam birde diğer disiplin suçlarının olduğu kanunların linkini atarmısınız ?

Gordiac

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
885
İsim
Ramazan KOLDAŞ
Birilerinin attığı emojiyi neden sorguluyorsunuz ? Demek ki komik gelmiş. İlla size iyi emoji atılmalı.

Benim yaptığım eylemi sorgulamak sana mı düşüyor güzel kardeşim istersem sokak ortasında twerk yaparım sana ne oluyor ?

Çok ayar olurum senin gibi millete karışan tiplemelere

yureksyz

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Noktalama işaretlerini 1. sınıftan 11. sınıfa kadar her sınıfta tekrar tekrar öğretiyorlar. Neden hiç kullanmadın?

Shimaida

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
223
İsim
galip
hocaya bi şey demedim olum seenin kafan almıyoki en başta zaten okumamışsın biri özet geçsin diyon okumadıysan yürü git etkileşim kasmaya gelmişsin oturup burda mesaj yazıp duruyosun
Bu kadar agresifsin işte. Allah bilir hocaya ne artislik taslamışındır. Şu yazdığın cevaplara bakılacak olursa haketmişsin.

majorw0w

80+ Silver
Buna müdür yardımcısı odada vermiş ayarı buda kuyruğunu kıstırıp çıkmış. Adama yapamadığı atar gideri klavyesiyle foruma yapıyor. :D
Eskiden ne hocalar vardı be onları görse demek ki 🤣🤣 senin de yaş büyük sen de gormemissindir efendi olan adama ters hareket yaptıklarını zor yani.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom