Neler Yeni

Ps5 slim hakkında bilgi

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
Arkadaşlar ps5 slim cd li biliyorsunuz ki onu aldığında illa cd mi almak lazım yoksa dijital versiyonu gibi cd li versiyonunada dijitalden oyun alabiliyor musun ? Cd ler pahalı indirime girmiyorlar çünkü

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
YILDIRIM
Arkadaşlar ps5 slim cd li biliyorsunuz ki onu aldığında illa cd mi almak lazım yoksa dijital versiyonu gibi cd li versiyonunada dijitalden oyun alabiliyor musun ? Cd ler pahalı indirime girmiyorlar çünkü
Cdli alırsan hem dijital hem cd li şekilde oynaya bilirsin. Sadece digital alırsan digital olarak oynayabilirsin.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Alabiliyorsun. M2 SSD ile hafızasını da genişletebiliyorsun.

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Cdli alırsan hem dijital hem cd li şekilde oynaya bilirsin. Sadece digital alırsan digital olarak oynayabilirsin.
Cd almana gerek yok yani hocam cd li versiyonunuda alsan yıllık üyelik alınıyor yani

AEGON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
780
İsim
YILDIRIM
Cd almana gerek yok yani hocam cd li versiyonunuda alsan yıllık üyelik alınıyor yani
Cd linin tek avantajı elinde eski ps4 cd leri varsa takar çalıştırırsın onun dışında bence bir avantajı yok bende de cdli var ama 1 kere bile kullanmadım. Dijital sürümü al 1 senelik ps plus extra yapıştır arkana bile bakma.

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Cd linin tek avantajı elinde eski ps4 cd leri varsa takar çalıştırırsın onun dışında bence bir avantajı yok bende de cdli var ama 1 kere bile kullanmadım. Dijital sürümü al 1 senelik ps plus extra yapıştır arkana bile bakma.

2017 Ağustos'ta PS4 Slim almıştım. 6 sene kullandıktan sonra arkadaşa sattım. Disk sürücüsünü bir kez bile kullanmadım. Bozuksa bile haberim yok. PS5'i dijital sürüm aldım o yüzden.

Top Bottom