Neler Yeni

RX 5600 XT Açılmama Sorunu

Juuyoo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emir
Ekran kartım şu an yaklaşık 2.5 3 senelik 1 sene önce işlemci ve anakart değiştirmiştim.
Yeni anakarta geçtiğimde her şey sorunsuz çalışmasına rağmen 1 hafta sonra birden ekran kartım çalışmamıştı açıp baktığımda fanları vs dönmüyordu.
Bios pilini çıkarıp 5 10 dakika bekleyip geri taktım 2. 3. yapışımda tekrar çalışmaya başladı. O zamandan beri bir sorun yaşamıyordum.
Geçen evden gitmiştim 4 gün pc açık kalmış(mmorpg oynadığım için normalde de günlerce açık kaldığı oluyor) gelince bilgisayarı kapattım.
1 2 saat sonra bilgisayarı tekrar açtım normal açıldı ancak kulaklığımı takmadığımı farkettim sebebini bilmediğim bir şekilde kapalıyken takmazsam kulaklık sonradan çalışmaya başlamıyor.
O yüzden bilgisayarı tekrar kapattım ve geri açmaya çalıştığımda 1 sene önce olduğu gibi ekran kartım çalışmıyordu bu sefer bios pilini tak çıkar yapınca düzelmedi.
Elektrik sorunu olmuştur diye 1 gün boyunca tüm kablolarını söküp beklettim o şekilde yine bir şey olmadı.
Bildiğiniz basit çözüm olabilecek neler varsa tamire götürmeden bir denemek istiyorum yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,585
Üyeler
142,759
Son üye
efe_skry
Top Bottom