Neler Yeni

ryzen 5 7600 ve rx 7900 gre ekran kartlı sistem nasıldır

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
yani hocam 850w psu abartı olur diye düşünmüştüm. sapphire resmi sitesinde 700w psu önermiş. 850w psu sistem için daha rahat olur derseniz sizin dediğinizi alabilirim
Hocam cv 650 rezalet bir psu. Sistem ona emanet edilmez. Hem 650w 7900gre için biraz fazla sınırda. 750w önerdiğim b-tier ve kaliteli iç aksamları kullanılan bir model neden vazgeçtin ki ondan?

ThE LoSt

80+ Silver
yani hocam 850w psu abartı olur diye düşünmüştüm. sapphire resmi sitesinde 700w psu önermiş. 850w psu sistem için daha rahat olur derseniz sizin dediğinizi alabilirim
850 ibaresine takılmayın psu en kalıcı pc bileşenidir her daim en iyisini almakta fayda var uzun ömürlülük açısından olumlu geri dönüş sağlar ayrıca şunu aklınızdan çıkarmayın 650w psu alıp o psuyu %90 strese sokacağınıza 850w alıp %60 strese sokarsınız buda daha sessiz ve az ısı ile olumlu geri dönüş sağlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
salih baltaş
Hocam cv 650 rezalet bir psu. Sistem ona emanet edilmez. Hem 650w 7900gre için biraz fazla sınırda. 750w önerdiğim b-tier ve kaliteli iç aksamları kullanılan bir model neden vazgeçtin ki ondan?
high power hakkında pekte iyi yorumlar okumadım hocam yabancılar hep şikayetçi
Mesaj otomatik birleştirildi:

850 ibaresine takılmayın psu en kalıcı pc bileşenidir her daim en iyisini almakta fayda var uzun ömürlülük açısından olumlu geri dönüş sağlar ayrıca şunu aklınızdan çıkarmayın 650w psu alıp o psuyu %90 strese sokacağınıza 850w alıp %60 strese sokarsınız buda daha sessiz ve az ısı ile olumlu geri dönüş sağlar.
hocam peki msi gl serisi mi önerirsiniz yoksa corsair rm serisi mi

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
Hayır o değil cooler master attım ya daha sonra.
Yabancının damak tadına uyum sağlamak zordur hocam. Onların iş görürleri fsp hydro-corsair rm'lerden falan başlıyor yani. O kadar gelişmiş ülkemiz olsa kim ipler bu modelleri. 🤣

ThE LoSt

80+ Silver

hocam peki msi gl serisi mi önerirsiniz yoksa corsair rm serisi mi
Attığım model bir çok 850w modelden daha kalitelidir fiyat olarak pahalı ucuz kıyaslamayacağım fakat kalite ve sürdürülebilir performans olarak RM850x Shift model oldukça kaliteli bir psudur

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
salih baltaş
Yabancının damak tadına uyum sağlamak zordur hocam. Onların iş görürleri fsp hydro-corsair rm'lerden falan başlıyor yani. O kadar gelişmiş ülkemiz olsa kim ipler bu modelleri. 🤣
valla sizde haklısınız hocam ama madem bütçeyi psu için aşıyoruz bari en iyisi olsun da sonra uğraşıp durmayalım 2-3k her neyse giriyor maalesef😀

Attığım model bir çok 850w modelden daha kalitelidir fiyat olarak pahalı ucuz kıyaslamayacağım fakat kalite ve sürdürülebilir performans olarak RM850x Shift model oldukça kaliteli bir psudur
o zaman ben bunu alayım hocam, pcyi patlatma korkusuyla kullanacağıma sağlam bir psu alırım uzun yıllar kullanırım

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
gold sertifikalı almamı önerdiler hocam corsair segmentinin en iyisiymiş sanırım
Bak o halde şu attığım sitede neredeyse piyasadaki çoğu psu incelemesi var. Sıralaması yapılmış a-tier b-tier diye. Sana önerdiklerim b-tier kategorisindeydi yani kaliteli kapasitörler ve bileşenler kullanılmış. Buradan modellere bakarsın aklına hangisi yatarsa onu seçer alırsın.Kaynak şu an dünyada en çok itibar edilen psu veritabanlarındandır.
Bu arada paran yetiyorsa o psu(rm) a-tier.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
salih baltaş
Bak o halde şu attığım sitede neredeyse piyasadaki çoğu psu incelemesi var. Sıralaması yapılmış a-tier b-tier diye. Sana önerdiklerim b-tier kategorisindeydi yani kaliteli kapasitörler ve bileşenler kullanılmış. Buradan modellere bakarsın aklına hangisi yatarsa onu seçer alırsın.Kaynak şu an dünyada en çok itibar edilen psu veritabanlarındandır.
rm850x a kategorisiymiş hocam single rail başlığı altında, rm850x alacağım. bari en iyisi olsun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,868
Üyeler
141,901
Son üye
blackghos
Top Bottom