Neler Yeni

Samsung A34 mü Yoksa Poco X5 pro mu

oyunm

80+
f/p telefon poco f4 dür realme gt 2 de arayüzle ilgili ilerde sıkıntı yaşayabilirsiniz
Arayüz kesinlikle çok akıcı ve kaliteli. Arayüz e tek eksi kamera yazılımı olur zaten internette 3.parti kamera yazılımları var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Hakan Çağan
realme; oppo, vivo, oneplus markalarının sahibi olan BBK GRUBU'nun bir telefonudur. Yani Xiaomi nin Pocosu gibidir realme.
ya öylede ama fark özellikler neyse teşekkür ederim gine karar vericez artık

oyunm

80+
ya öylede ama fark özellikler neyse teşekkür ederim gine karar vericez artık
Tabii ki karar sizin ancak bir realme gt2 kullanıcısı olarak aklınızdaki sorularınızı bana sorabilirsiniz :).

~HİN~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hin
En optimal cihaz kesinlikle realme gt2 cihazı kullanıyorum ve efsane bir cihaz. Poco kadar işlemciye önem verip hemde kamerayı kaliteli tutan bir cihaz. realme ui ise kessinlikle one ui kadar iyi bir arayüz var. Düşünmeden bütçeyi biraz arttırıp realme gt2 almanızı öneririrm.
vallaha hocam doğrudur opponun arayüzüne benzer bir arayüz kullanıdığı için ben oppoda kullandım yaklaşık 1 sene sonra takılmalar oldu ondan dedim

oyunm

80+
vallaha hocam doğrudur opponun arayüzüne benzer bir arayüz kullanıdığı için ben oppoda kullandım yaklaşık 1 sene sonra takılmalar oldu ondan dedim
Arayüzdeki takılmalar genelde özelliklerden kaynaklı oluyor. Mesela samsung a04s ile s24 ultra de aynı arayüzler var. Umarım anlatabilmişimdir. Acaba kullandığınız oppo cihaz nedir?

~HİN~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hin
Tabii ki karar sizin ancak bir realme gt2 kullanıcısı olarak aklınızdaki sorularınızı bana sorabilirsiniz :).
benim bir sorum olacaktıda cevaplarsanız sevinirim gt2 iki ayrı batarya ile birbirine bağlı geliyormuş doğru mu ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arayüzdeki takılmalar genelde özelliklerden kaynaklı oluyor. Mesela samsung a04s ile s24 ultra de aynı arayüzler var. Umarım anlatabilmişimdir. Acaba kullandığınız oppo cihaz nedir?
A73 kullandım ondada galiba snp 660 vardı 2 sene oldu anneme verip başka cihaza geçtim

oyunm

80+
benim bir sorum olacaktıda cevaplarsanız sevinirim gt2 iki ayrı batarya ile birbirine bağlı geliyormuş doğru mu ?
Evet bu cihazın artılarından bir tanesidir. Cihazda 65w hızlı şarj bulunmaktadır. Diğer 5000mAh lık telefonlara baktığmızda tam şarj süresi 1 saat civarında iken, realme gt2 cihazında bu süre 33dk dir. Aynı zamanda çift hücreli batarya pil sağlığı için bir artıdır.

A73 kullandım ondada galiba snp 660 vardı 2 sene oldu anneme verip başka cihaza geçtim
Hocam sd662 li bir cihaz ile sd888 li bir cihazı karşılaştırmanın pek doğru olmayacağını düşünüyorum.

muhammetdd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
628
İsim
Muhammet
Eve
hocam ekranda, işlemcide, hızlı şarjdan poco daha iyi ancak samsung hastasıysanız alabilirsiniz samsungu kötülemek için demiyorum samsungda iyidir alırsanız sizi üzmez ancak burda poco daha iyidir epey adlı sitedende kıyaslayabilirsiniz

işlemci kamera ??? eminmisiniz
Pardon hocam ben düz X5 sandım. X5 Pro daha önde dediğiniz gibi. Ama fiyat farkına pek değer gibi durmuyor. Tercih meselesi.

~HİN~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hin
Evet bu cihazın artılarından bir tanesidir. Cihazda 65w hızlı şarj bulunmaktadır. Diğer 5000mAh lık telefonlara baktığmızda tam şarj süresi 1 saat civarında iken, realme gt2 cihazında bu süre 33dk dir. Aynı zamanda çift hücreli batarya pil sağlığı için bir artıdır.
evt iyi telefon gerçekten iyi günlerde kullanın

oyunm

80+

Evren avcı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,258
İsim
Evren avcı
A34 pek önermem. Ois ancak 720p 30fps te çalışıyor. Parmak okuma ve yüz tanıma yavaş. Yüz tanıma karanlık ortamda berbat. ( Belki parmak izi ekran koruyucudan dolayı kötü çalışıyordur ama sanmam çok yavaş) telefonun kendisi hantal zaten. İşlemci vb. İyi ısınma sorunum yok. Video konusunda çok üzer sizi. Fotoğraf konusunda iyi.

~HİN~

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hin
A34 pek önermem. Ois ancak 720p 30fps te çalışıyor. Parmak okuma ve yüz tanıma yavaş. Yüz tanıma karanlık ortamda berbat. ( Belki parmak izi ekran koruyucudan dolayı kötü çalışıyordur ama sanmam çok yavaş) telefonun kendisi hantal zaten. İşlemci vb. İyi ısınma sorunum yok. Video konusunda çok üzer sizi. Fotoğraf konusunda iyi.
hocam özelliklerde 4k 30 fps de yazıyor + 1080p 60fps

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
929,157
Üyeler
145,338
Son üye
ezbırcime
Top Bottom