Neler Yeni

Tv den netfilixe giremiyorum

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
Arkadaşlar evdeki tv netfilixe girmiyor bunu nasıl çözerim ?

Ekler

• IMG_3938.jpeg
    IMG_3938.jpeg
    1.6 MB · Hit: 30

Mertdvrim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Mert
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Depolamayla ilgili bir sorun varmı + internet düzgün bir şekilde baglimi
Hocam tv en son çıkan phlips tv depolamada yer var net başka nete bağlıydı nette her şey kısıtlamışlar kendi netime geçtim böyle oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Yazi
Cihazınızın fişini prizden çekin.
Cihazdaki güç düğmesine bir kez basıp 1 dakika bekleyin veya bunun yerine cihazın fişini çekip 3 dakika bekleyin.
Cihazı tekrar prize takın.
Cihazınızı açın ve tekrar Netflix'i tekrar deneyin.
Bu adımları uygulayabilirsiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam tv en son çıkan phlips tv depolamada yer var net başka nete bağlıydı nette her şey kısıtlamışlar kendi netime geçtim böyle oldu
Senin netten kaynaklida olabilir bilmiyorum ama bı baktım dediğim talimatlar söyleniyor Netflix bizzat kendi soyledigi talimatlar bunlar

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Mehmet Aslan
internet bağlantısında problem var gibi geldi bana

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,920
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113