Neler Yeni

UNUTULAN BES PARASI!!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Aydin
Arkadaşlar merhaba,

Daha önce herhangi bir işte sigortalı çalışan arkadaşlar için bu diyeceklerim. BES'i iptal ettirmiş olabilirsiniz ancak E-Devlette yine bir miktar para kalıyor bunun için, E-Devlet'e girdikten sonra arabaya takasbank yazıp ordaki tüm bakiyeyi sorgula gibi bir seçenek var. Bu seçenekten paranız kalmış mı kalmamış mı diye bakabilirsiniz. Bilen vardır belki de ancak ben baktım var olduğunu gördüm.
Umarım birinin işine yarar.

İyi forumlar.🙌

Furkyyy

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
baktım da herhangi bir şey yok. zamanında x bankası adıma açmıştı maaş hesabı açacağım zaman, anında iptal ettirmiştim.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Mehmet Aslan
Bu aralar furya oldu bu, bedava para diye milletin birikimini iptal ettiriyorlar. Parası olan varsa iptal ettirmeyin, bırakın biriksin o para ileride devlet katkısıyla yine size gelecek zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Ali Aydin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu aralar furya oldu bu, bedava para diye milletin birikimini iptal ettiriyorlar. Parası olan varsa iptal ettirmeyin, bırakın biriksin o para ileride devlet katkısıyla yine size gelecek
Ben bedava para mı yazmışım? Unutulan ve bilmeyenler için dedim. Bende bilmiyordum çoğu kişi bes istemiyor zaten. Sanarsın milleti kandırıyoruz. Gereksiz yorum.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,034
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Ben bedava para mı yazmışım? Unutulan ve bilmeyenler için dedim. Bende bilmiyordum çoğu kişi bes istemiyor zaten. Sanarsın milleti kandırıyoruz. Gereksiz yorum.
Nasıl çekiliyor peki ?

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
876
İsim
.
Bu aralar furya oldu bu, bedava para diye milletin birikimini iptal ettiriyorlar. Parası olan varsa iptal ettirmeyin, bırakın biriksin o para ileride devlet katkısıyla yine size gelecek zaten.
10 yıl boyunca düzenli para aktarman lazım. diğer türlüsü boş, çek gitsin.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,653
İsim
Mehmet Aslan
hocam sana ithamda bulunmadım yanlış anladın. Videolar dolaşıyor sosyal medyada onlara diyorum. Ufak bir bilgilendirme.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,586
Üyeler
142,758
Son üye
efe_skry
Top Bottom