Neler Yeni

Windows 11'e artık geçilmeli mi ?

NZXT

80+ Bronze
Arkadaşlar selam biliyorum en çok sorulan sorulardan biri Windows 10 mu 11 mi ?. Herkes farklı bir şey söylüyor sistemim yetiyor windows 11 için fakat windows 10'daki düzenimi bozmaya değer mi kararsız kaldım siz ne düşünüyorsunuz değer mi düzen bozmaya windows 11?. Ve mühendislik programlarında işlerim oluyor bir problem çıkarır mı Windows 11'de ?. Şimdiden cevaplayan herkese teşekkür ederim.
1708276648186.png

Yasin Çınar

80+ Bronze
ben ilk çıktığı zamandan beri windows 11 kullanıyorum açıkçası windows 10'a dönmeyi düşünüyorum daha akıcı gibi geliyordu.

• Beğen
Reaksiyonlar: NZXT
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Ghost Rilley
Elektrik devre tasarım uygulaması kullandığında Windows 11 sorun çıkarıyordu. Artık dayanılmaz bir hal aldı ve hemen Windows 10 geçtim. Sistemim günceldi. Windows 10 da kalmanız tercihim

• Beğen

NZXT

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben ilk çıktığı zamandan beri windows 11 kullanıyorum açıkçası windows 10'a dönmeyi düşünüyorum daha akıcı gibi geliyordu.
Akıcılık sorunumu var yani w11 de
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elektrik devre tasarım uygulaması kullandığında Windows 11 sorun çıkarıyordu. Artık dayanılmaz bir hal aldı ve hemen Windows 10 geçtim. Sistemim günceldi. Windows 10 da kalmanız tercihim
Daha çok AutoCAD Solidworks gibi programlarda işim oluyor fakat onlardada sorun çıkarmayacağinın bir garantisi yok galiba.

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Ghost Rilley

Daha çok AutoCAD Solidworks gibi programlarda işim oluyor fakat onlardada sorun çıkarmayacağinın bir garantisi yok galiba.
Akıcı çalışıyor ancak bazı uygulamalarda sorun çıkarabiliyor. Solidworks kullanıyorken bir sorun çıkarmıyordu ancak bazı uygulamalar simsiyah oluyordu. Bu nedenle 10a geri dönmüştüm

• Beğen

Yasin Çınar

80+ Bronze

sorun değilde bana öyle gibi geldi windows 10 da işlerimi daha seri yapıyor gibiydim. Hele dosya gezgini vs. hiç akıcı gelmiyor bana sağ tıklama da seri çalışmıyor bence.

NZXT

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Akıcı çalışıyor ancak bazı uygulamalarda sorun çıkarabiliyor. Solidworks kullanıyorken bir sorun çıkarmıyordu ancak bazı uygulamalar simsiyah oluyordu. Bu nedenle 10a geri dönmüştüm
Bilemedim biraz farklılıkta istemiyor değil insan.

KlausM

80+ Silver
Win11 kullanıyorum memnunum

Top Bottom