• Griffon
      Bedava verilen oyunlar zaten reklam amaçlıdır İnsanları cekio böyle bir oyun varmış gibi bedava olduğu için herkes alıyor popüler olabilirse örnek content...
    • Griffon
      Griffon, 5600 6700xt için 550w yeterli olur mu başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Yeter fakat PSU gırtlağına kadar çalışır. Sürekli ağır yükde çalışacağından eğer marka dandikse ısınma yapar. Benim tavsiyem her zaman PSU'nun %80 ini...
    • Griffon
      Griffon, Giyim / Moda kategorisinde Saç Şekillendirici Önerisi ? başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba Fade saç modeli kullanıyorum. Daha önce wax kullanıyordum fakat çok sertleştirmesinden ve saçı yapay göstermesinden dolayı değiştirmek istiyorum...
      • Screenshot_20240514-110528359 (1).jpg
    • Griffon
      Griffon, Call of duty warzone steam oyun bulmuyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      BF2042 güzel oyun aynı mekaniklere, hıza ve oynanışa sahip fakat battle royale yerine biraz daha FPS odaklı. Tavsiye ederim güzel vakit öldürür. Fakat...
    • Griffon
      Griffon, Call of duty warzone steam oyun bulmuyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      çöp oyun zaten hocam gönül rahatlığıyla silebilirsiniz. O kadar olumsuz yorum boşuna yok
    • Griffon
      Griffon, Lenovo R25F-30 vs Odyssey G4 başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam G4 zaten 240hz, Lenovonun normal hali de 240hz yani kaybettiğin herhangi bir şey yok. Ayrıca ikisi de normal halinde 1ms. Yani eksiği yok artısı var
    • Griffon
      Griffon, 🔥İndirim Kioxia 1TB Exceria PRO 2.564 TL başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Yazdığı değerlere aldanıp almayın. Yazdığı değerleri veremeyen bir SSD. Kioxi'da genel olarak yazan ile gelen aynı olmuyor. Zaten bununla alakalı yüzlerce...
    • Griffon
      Griffon, Lenovo R25F-30 vs Odyssey G4 başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      R25F daha güzel geliyor bana tek kötü tarafı tasarımı kaba. Ama onun haricinde G4'ü gerisinde bırakır. Ayrıca Hepsiburada da saçma ucuz bir fiyattan...
    • Griffon
      Griffon, Dell G2724D vs MSI MAG 274QRFW başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Birisi 1 milyar renk verebilirken birisi sadece 15 milyon renk verebiliyor. Yani tabikisi de MSİ. Ayrıca MSİ, LG panelleri kullanıyor bu sayede çok daha...
    • Griffon
      Griffon, Call Of Duty Warzone başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      optimizasyon berbat, 4090 sistemin 150 FPS leri verdiğini gördüm oyunda ses sorunları var, adam çok yakınına bile dahi gelse ayak sesleri felan duyulmuyor...
    • Griffon
      format atmayı denedin mi bios güncel mi bios/fast boot açık mı USB Hub/ARGB Hub tarzı parçalar kullanıyor musun PSU kaç watt
    • Griffon
      Griffon, Arkadaşlar acerin bu monitörü nasıldır ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      arkadaşım da var aynısı memnun tavsiye ederim
    • Griffon
      Griffon, 24 vs 27 inç monitör başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      sadece fps oyunu oynuyorsan, fps oyunlarında her zaman 24 inç tercih edilir. Espor turnuvaların da bile standart 24'' ile oynar oyuncular
    • Griffon
      Griffon, Samsung Odyssey g4 iyi midir ? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      güzel
    • Griffon
      Griffon, Yardım Steam PUBG fps drop sorunu başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      PUBG bence optimizasyon olarak iyi, oyunu silip tekrar yüklemeyi deneyebilirsin ayrıca bana grafik ayarlarını atarsan önemli pğf noktaları verebilriim
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,759
Üyeler
141,887
Son üye