Neler Yeni

Lenovo R25F-30 vs Odyssey G4

Znet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Mertoglu
Herkese selamlar. Odyssey G4 modelini sipariş verdim, ölü pikselli geldi. Değişim yaptım, yine ölü pikselli geldi. Artık kafam atınca monitör değiştirmeye karar verdim ve bu monitörü buldum. Hangisini tavsiye edersiniz?

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mete
Herkese selamlar. Odyssey G4 modelini sipariş verdim, ölü pikselli geldi. Değişim yaptım, yine ölü pikselli geldi. Artık kafam atınca monitör değiştirmeye karar verdim ve bu monitörü buldum. Hangisini tavsiye edersiniz?
R25F daha güzel geliyor bana tek kötü tarafı tasarımı kaba. Ama onun haricinde G4'ü gerisinde bırakır. Ayrıca Hepsiburada da saçma ucuz bir fiyattan satılıyor şuan.

Znet

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Berkay Mertoglu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
R25F daha güzel geliyor bana tek kötü tarafı tasarımı kaba. Ama onun haricinde G4'ü gerisinde bırakır. Ayrıca Hepsiburada da saçma ucuz bir fiyattan satılıyor şuan.
Selamlar hocam. O monitörün de 280 hz modu 30 dk kullanılabiliyormuş, 0.5 ms tepki süresi için parlaklıktan vs. oluyormuşuz, renkleri canlı değilmiş... Gibi kötü yorumlar okudum, ne dersiniz bu konuda?

Griffon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Mete
Selamlar hocam. O monitörün de 280 hz modu 30 dk kullanılabiliyormuş, 0.5 ms tepki süresi için parlaklıktan vs. oluyormuşuz, renkleri canlı değilmiş... Gibi kötü yorumlar okudum, ne dersiniz bu konuda?
Hocam G4 zaten 240hz, Lenovonun normal hali de 240hz yani kaybettiğin herhangi bir şey yok. Ayrıca ikisi de normal halinde 1ms. Yani eksiği yok artısı var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,532
Üyeler
142,742
Son üye
femboy emirhan
Top Bottom