Neler Yeni

Wireless Kulaklık Karşılaştırmaları

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
Merhaba Arkadaşlar,
Bugüne kadar kullandığım wireless kulaklıklar için kendi deneyimlerim sonucunda bir puanlama ve kıyas yapacağım. Kulaklık araştıran arkadaşlarımıza yardımı dokunabilmesi adına sizde deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Corsair HS80 Wireless

Konfor: 8/10
Ses: 10/10
Malzeme Kalitesi: 9/10
Mikrofon: 10/10

Sonuç: Baştan söyleyeyim eğer aradığınız şey kaliteli bir mikrofonsa hiç düşünmeden bu modeli tercih edebilirsiniz. Bundan önce benim için en kaliteli mikrofon Virtuoso'idi fakat HS80 mikrofonu virtuoso'dan bile kat kat daha iyi. Ses kalitesi Dolby Atmos ile level atlıyor çok keyifli. Konfor olarak Arctis Nova 7 düzeyinde bir konfor hemen hemen sağlıyor fakat Nova 7 daha konforlu diyebilirim. Güncel fiyatlardan bence alınmaz ( 5.400₺). 3.000₺-3.500₺ dolaylarından stok girerse kaçırmadan tercih edebilirsiniz.

SteelSeries Arctis Nova 7

Konfor: 9/10
Ses: 9/10
Malzeme Kalitesi: 8/10
Mikrofon: 8/10

Sonuç: Her açıdan yeterli, kaliteli bir kulaklık eksik bir tarafı yok. Dip ses yok. Kulağınıza taktığınızda saatler geçse bile ağrı yapmaz. Ses kalitesi Sonar Programı ile üst seviyelere çıkarılabiliyor.

Logitech G535
Konfor: 10/10
Ses: 8/10
Malzeme Kalitesi: 5/10
Mikrofon: 7/10

Sonuç: Hayatımda kullandığım en konforlu kulaklık, günlerce kafanızda olsa bile kulaklığın varlığını hissetmezsiniz. Malzeme olarak full orta seviye kalitede plastik kullanılmış ama pek sorun yaratacak gibi durmuyor. Konfor arayan varsa kesinlikle bu kulaklığı tercih etmelidir. Ses seviyesi düşük gelebilir fakat EQ programlarıyla gayet iyi seviyelere çıkıyor.

Corsair Virtuoso SE
Konfor: 4/10
Malzeme Kalitesi: 10/10

Sonuç: Virtuoso malzeme kalitesi olarak gaming headset kategorisinde benim kullandığım kulaklıklar arasında rakipsiz. Kesinlikle aşırı premium duruyor. Elinize aldığınızda hissiyata hayran kalıyorsunuz, fakat gelgelelim ki o kadar konforsuz ki anlatamam. Kulağınızda yarım saat durunca başınız ağrıyor basınçtan. 2 dk çıkarıp dinlendirmeniz gerekiyor. Konfor dışında kusursuz bir kulaklık. Mikrofonu resmen harici mikrofon kalitesinde.

HyperX Cloud II Wireless

Sonuç: Şuan ki fiyatıyla asla alınmaz (+4.000₺) fakat her açıdan ortalama bir kulaklık alıcısını üzmez, Dip ses var fakat çok rahatsız etmiyor. 2.000₺ civarına tercih edilebilecek bir kulaklık.

Razer Barracuda Pro
Mikrofon: 5/10

Sonuç: Bu kulaklık Virtuoso seviyesinde Premium bir hissiyata sahip, ANC özelliği oyuncu kulaklıklarında ender bulunan bir teknoloji. Bluetooth ve 2.4ghz bağlantı seçeneği mevcut. Çok kaliteli bir taşıma çantasıyla geliyor. Müzik ve oyun için en iyi kulaklık olabilir. İçinde THX Amfisi var dahili olarak. Ses kalitesi çok güzel. Mikrofon kalitesi çöp kalitesinde 250₺'lik kulaklıklardan hallice. Mikrofonu önemsemeyenler için harika bir seçenecek. Virtuosunun çok daha konforlu olan bir alternatifi diyebiliriz.

Sizinde kullandığınız kulaklıklarınız varsa yorumlarınızı paylaşabilirsiniz, sorularınız olursa cevaplayabilirim.

Not: Dipses wireless kulaklıkların hemen hemen çoğunda görülebiliyor. Kullandıklarım arasında en yoğun dip sesi Corsair Virtuoso'dan aldım. Barracuda Pro ve Arctis Nova 7'de hiçbir dip ses almadım. G535'te çok az dip ses vardı. Cloud2'de ise Virtuoso'dan biraz az G535'ten daha fazla dip ses vardı.​

Son düzenleme:

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Merhaba Arkadaşlar,
Bugüne kadar kullandığım wireless kulaklıklar için kendi deneyimlerim sonucunda bir puanlama ve kıyas yapacağım. Kulaklık araştıran arkadaşlarımıza yardımı dokunabilmesi adına sizde deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

SteelSeries Arctis Nova 7

Logitech G535
Konfor: 10/10
Malzeme Kalitesi: 5/10

Corsair Virtuoso SE
Konfor: 5/10
Malzeme Kalitesi: 10/10

HyperX Cloud II Wireless

Razer Barracuda Pro
Mikrofon: 5/10

Sizinde kullandığınız kulaklıklarınız varsa yorumlarınızı paylaşabilirsiniz, sorularınız olursa cevaplayabilirim.

Not: Dipses wireless kulaklıkların hemen hemen çoğunda görülebiliyor. Kullandıklarım arasında en yoğun dip sesi Corsair Virtuoso'dan aldım. Barracuda Pro ve Arctis Nova 7'de hiçbir dip ses almadım. G535'te çok az dip ses vardı. Cloud2'de ise Virtuoso'dan biraz az G535'ten daha fazla dip ses vardı.​
BlackShark v2 pro der susarım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Hüseyin Altınsoy
Mpow Air se wireless
Konfor:7/10
Ses: 5/10
Malzeme Kalitesi: 6/10
Mikrofon: 6/10
Jeecoo g80 wireless(Amazon yd ürünü)
Konfor:4/10
Ses: 7/10
Malzeme Kalitesi: 6/10
Mesaj otomatik birleştirildi:

2 ürünü de kullandım. Lakin wireless kulaklık alacaklar bütçeyi 2k üstüne çıkartmaları lazım. Benim aldığım 2. Üründe 1k seviyesindeydi.

{Kai}

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Göktan Çelik
Razer Barracuda Pro bu kulaklığı almayı düsünüyorum ama bu fiyat bandıdna önerebileceğin daha iyi bir kulaklık var mı veya Pro ile normal düzü arasında ne gibi farklar var fiyatlar uçmuş

POLAT ALEMDAR_

80+ Silver
Razer Barracuda Pro bu kulaklığı almayı düsünüyorum ama bu fiyat bandıdna önerebileceğin daha iyi bir kulaklık var mı veya Pro ile normal düzü arasında ne gibi farklar var fiyatlar uçmuş
BlackShark V2 pro al keyfine bak

Genelde pro ile düz arasında kablo farkı var. Ben kendim blackshark v2 kullanıyorum çok memnunum fakat kablosuz olsa daha iyi olur. Bu yönde blackshark v2 pro alınabilecek en iyi kulaklık.

{Kai}

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Göktan Çelik

Genelde pro ile düz arasında kablo farkı var. Ben kendim blackshark v2 kullanıyorum çok memnunum fakat kablosuz olsa daha iyi olur. Bu yönde blackshark v2 pro alınabilecek en iyi kulaklık.
Mikrofonum olduğu için mikrofonsuz veya mikrofonu cıkarılabilir bir kulaklık arayışındayım blacksharkın cıkıyor mu mikrofon

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Barracuda pro hem oyun tarafında hem müzik tarafında kullanılabilir high-end fiyatında bir kulaklık gaming sektöründe (250$) ANC, bluetooth , thx amfi vb var, mikrofonu dışında Blackshark serisinden kat ve kat üstün. Hem müzik hem oyun için bir kulaklık arıyorsan barracuda pro öneririm.

Alınabilecek en iyi kulaklık fazla iddaalı değil mi sence de? aynı fiyatındaki rakipleriyle yarışabilir tercih de edilebilir fakat çok daha iyi kulaklıklar var.

{Kai}

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Göktan Çelik
Barracuda pro hem oyun tarafında hem müzik tarafında kullanılabilir high-end fiyatında bir kulaklık gaming sektöründe (250$) ANC, bluetooth , thx amfi vb var, mikrofonu dışında Blackshark serisinden kat ve kat üstün. Hem müzik hem oyun için bir kulaklık arıyorsan barracuda pro öneririm.

Alınabilecek en iyi kulaklık fazla iddaalı değil mi sence de? aynı fiyatındaki rakipleriyle yarışabilir tercih de edilebilir fakat çok daha iyi kulaklıklar var.
Yani Barracuda Pro yu hem evde bilgisayarımda kullanabilirim usb girişiyle hemde Bluetooth ile telefona bağlayıp dışarda müzigimi de dinleyebilirim öyle mi ?

rkarayel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ramazan KARAYEL
2 k altında deneyimlerini paylaşacak olan varsa güzel olur. Artics 1 - Logitech g435 - Asus tuf h3- Hyperx cloud core modelleri neden alınır neden alınmaz ? Herkes memnun ama illa olumsuz yönleri vardır

Bookless

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Burak
Yani Barracuda Pro yu hem evde bilgisayarımda kullanabilirim usb girişiyle hemde Bluetooth ile telefona bağlayıp dışarda müzigimi de dinleyebilirim öyle mi ?
Evet tüm platformlarda kullanabilirsiniz, telefonunuzda ister bluetooth ister type c dongle ile gecikmesiz telefona bağlayarak kullanabilirsiniz.

2 k altında deneyimlerini paylaşacak olan varsa güzel olur. Artics 1 - Logitech g435 - Asus tuf h3- Hyperx cloud core modelleri neden alınır neden alınmaz ? Herkes memnun ama illa olumsuz yönleri vardır
2k altında alınacak kulaklıklar pek tatmin etmeyecektir kablosuz kategorisinde. Bence sarı siteden sıfır satılan arctis 7 lere vb bakabilirsiniz 2k dolaylarına.

{Kai}

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Göktan Çelik
Evet tüm platformlarda kullanabilirsiniz, telefonunuzda ister bluetooth ister type c dongle ile gecikmesiz telefona bağlayarak kullanabilirsiniz.

2k altında alınacak kulaklıklar pek tatmin etmeyecektir kablosuz kategorisinde. Bence sarı siteden sıfır satılan arctis 7 lere vb bakabilirsiniz 2k dolaylarına.
Wow baya iyimiş hocam o zaman tam istedigim bir kulaklık.
Teşekkürler bilgiler için bütçeyi ayarlasam büyük ihtimalle tercihim Barracuda Pro olacaktır

rkarayel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Ramazan KARAYEL

Neden hocam kabloluya göre çok mu kötüler ya da gecikme problemleri mi var kullanma imkanınız olduysa açıklarsanız sevinirim

Top Bottom