Neler Yeni

Yardım Yeni cep telefonu ekran kusurlu rapor almak zorunlu mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Burak Sancar
Hepsiburada üzerinden satın aldığım realme c55 telefonu sim kart takmadan kontrol ederken ekranda kusur olduğunu fark ettim. aide gönderdim bugün kusurlu bölümlerini foto çekerek ekledim sisteme ayrıntıları belirttim iade raporu almak zorunda mıyım yoksa direk olarak zaten iade hakkım var mı?

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-09-26 182526.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-26 182526.png
    849.6 KB · Hit: 65

Aykut D.

80+ Gold
Hepsiburada üzerinden satın aldığım realme c55 telefonu sim kart takmadan kontrol ederken ekranda kusur olduğunu fark ettim. aide gönderdim bugün kusurlu bölümlerini foto çekerek ekledim sisteme ayrıntıları belirttim iade raporu almak zorunda mıyım yoksa direk olarak zaten iade hakkım var mı?
ekranın dandiklğinden kaynaklı ışık sızması var iade kabul olur muhtemelen

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Burak Sancar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ekranın dandiklğinden kaynaklı ışık sızması var iade kabul olur muhtemelen
Ustam köfteci ustam sen yetkili bir abiye benziyorsun Hepsiburada raporsuz gönderin biz konunun takipçisi olacağız dedi sence olması gerek bu mudur. hemen iade alınması mı?

Aykut D.

80+ Gold
Ustam köfteci ustam sen yetkili bir abiye benziyorsun Hepsiburada raporsuz gönderin biz konunun takipçisi olacağız dedi sence olması gerek bu mudur. hemen iade alınması mı?
İadeni kabul ediyorlarsa et hocam ama nedenini belirtin. İade %90 kabul olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Burak Sancar
İadeni kabul ediyorlarsa et hocam ama nedenini belirtin. İade %90 kabul olur
iadeyi fotoğraf ekleyerek açıklama kısmına belirttim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

satıcı durumu belittiğim zaman iade raporu alın dedi daha sonra h.b ile görüştüğümü yazdım geri vites mi yaptı anlamadım.

Ekler

• Ekran görüntüsü 2023-09-27 203413.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-27 203413.png
    225.7 KB · Hit: 36
  • Ekran görüntüsü 2023-09-27 083024.png
    Ekran görüntüsü 2023-09-27 083024.png
    222.3 KB · Hit: 31

Aykut D.

80+ Gold

satıcı durumu belittiğim zaman iade raporu alın dedi daha sonra h.b ile görüştüğümü yazdım geri vites mi yaptı anlamadım.
denileni yapın hocam

Livaković

80+ Silver
Paran hepsiburadada hepsiburadayı dinle sen arkadaşın dediği gibi satıcının vereceği karar hükümsüz karari hepsiburada verecek

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Burak Sancar
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Paran hepsiburadada hepsiburadayı dinle sen arkadaşın dediği gibi satıcının vereceği karar hükümsüz karari hepsiburada verecek
14 günlük cayma hakkımı beyan ediyorum yazdım

Son düzenleme:

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Berk

hepsiburada iade sürecinde biraz sıkıntılı moral bozmak istemem ama ürün onlara gidene kadar veya böyle ilk bir iki gün şöyle efendim böyle efendim diyerek müşteri memnuniyeti elde etmeye çalışıyorlar ama fos. benimde başıma bu tarz bir durum gelmişti 1 hafta malımın peşinden koşmak durumunda kaldım. En son yardımcı olamayacaklarını anladığımda hepsiburadaya bir mail atmıştım. Bir daha alışverişlerimde amazonu tercih edeceğimi mağdur olduğumu belirttiğimde 1-2 saat içerisinde bir bayan aradı ve koşulsuz iade işlemini gerçekleştirmişti.. umarım sen bu süreçleri yaşamazsın.. geçmiş olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
103
İsim
Burak Sancar
hepsiburada iade sürecinde biraz sıkıntılı moral bozmak istemem ama ürün onlara gidene kadar veya böyle ilk bir iki gün şöyle efendim böyle efendim diyerek müşteri memnuniyeti elde etmeye çalışıyorlar ama fos. benimde başıma bu tarz bir durum gelmişti 1 hafta malımın peşinden koşmak durumunda kaldım. En son yardımcı olamayacaklarını anladığımda hepsiburadaya bir mail atmıştım. Bir daha alışverişlerimde amazonu tercih edeceğimi mağdur olduğumu belirttiğimde 1-2 saat içerisinde bir bayan aradı ve koşulsuz iade işlemini gerçekleştirmişti.. umarım sen bu süreçleri yaşamazsın.. geçmiş olsun
mail adresi nedir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,610
Üyeler
142,766
Son üye
Mojoo
Top Bottom