Neler Yeni

Yardım Yurtiçi Kargo elime ulaşmadı

ardarb45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Arda Şimşek
Arkadaşlar öncelikle iyi hafta sonları. Ben bodrum Turgutreis'te oturuyorum. 12 Aralık salı günü Fashfed'den bir ayakkabı aldım ve kendi numaramı yazdım.
Ayakkabı cuma günü evime gelmiş fakat ben okulda olduğum için ulaşamamışlar. Bende Yurtiçi Kargo'nun turgutreis şubesine gittim ve bu ayakkabı bizde değil şu anda bodrum torba yurt içi kargoda dediler. Bende ertes gün bir daha gittim gelmişmi diye yine yok. Akşam kargo hareketlerine bakarken yeni teslim birimine yönlendirildi, transfer sürecinde yazıyordu. Bende hemen Yurtiçi Kargo'yu aradım ama sesli yanıt ile bile cevap sağlamadılar. Son çare Fashfed'den destek almak istedim ve canlı desteklerine yazdım. Oradan birisi bana ayakkabının Eren Parekende'ye geri döndüğünü bana iade sağlanacağını söyledi. Arkadaşlar bu kargonun teslim edilmediği gün bana bir SMS geldi ertesi gün tekrar geleceğiz diye ama kimse gelmedi. Şimdi benim ne yapmam lazım adamlar ayakkabıyı satışa sunsa havada kapacaklar nasıl geri alacağım ve bekleyeceğim.

Lalnasaur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emir Sarp
bence yurt için kargoyu dava et 👍

ardarb45

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Arda Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Lalnasaur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Emir Sarp
Hocam dava edince ne olacak bana hızlı çözüm lazım :D
hmm, yurt için kargo şikayete yazabilirsin veya aldığın yere ama her türlü geç bakacakları için yazıp dua et

Top Bottom