Neler Yeni

HY300 - HY320 - HY350 Android Projeksiyon Yardımlaşma Modlama :)

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Hüseyin Atik
Arkadaşlar daha hiçbir ayar yapmadım diğer konuda 12 bit kontrast arayüz değiştirme gibi birsürü ayardan bahsediliyor yardımcı olabilecek var mı bunlarla ilgili video var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Atalay Korun
Arkadaşlar daha hiçbir ayar yapmadım diğer konuda 12 bit kontrast arayüz değiştirme gibi birsürü ayardan bahsediliyor yardımcı olabilecek var mı bunlarla ilgili video var mı?
Dostum selamlar o işlemi yapan arkadasimiz sanirim 2.monitor olarak kullaniyor.Yani bahsettiği konu Nvidia Ekran kartınin Hdmi cikisi ile 2.ekran olarak projeksiyon cihazıni kullanması uzerine bir konu.Eğer sende pc ekrani yansitma maksatlı kullaniyorsan Nvidia ekran kartı ayarlarindan dediği yolları izleyerek yapabilirsin....

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Hüseyin Atik
Dostum selamlar o işlemi yapan arkadasimiz sanirim 2.monitor olarak kullaniyor.Yani bahsettiği konu Nvidia Ekran kartınin Hdmi cikisi ile 2.ekran olarak projeksiyon cihazıni kullanması uzerine bir konu.Eğer sende pc ekrani yansitma maksatlı kullaniyorsan Nvidia ekran kartı ayarlarindan dediği yolları izleyerek yapabilirsin....
Anlaıdım hocam ben ikinci ekran olarak kullanmayacağım. Siz herhangi bir ayar yaptınız mı peki konstrast parlaklık arayüzü deüişikliği vs. Bir de cihazın ısı durumu nasıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Atalay Korun
Anlaıdım hocam ben ikinci ekran olarak kullanmayacağım. Siz herhangi bir ayar yaptınız mı peki konstrast parlaklık arayüzü deüişikliği vs. Bir de cihazın ısı durumu nasıl
Bende isidan yana anormal bir durum yok ben grnelde geceleri acik birakip uyuyorum.Otomatik kapanma gibi birsey bulamadigim icin android arayuzunde akilli priz vardi zamaninda aldigim inu kullaniyorum zamanlamalı kapatma için.Parlaklık arayüz olaylarina da ben çok girmedim daha dogrusu bir denedim fakat menu vs cok parlak ve yuksek kontrastta geldigi icin normal ayarlarina geri dondum odam karanlik oldugu icin benim icin yeterli oluyor şu anda...

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Hüseyin Atik
Bende isidan yana anormal bir durum yok ben grnelde geceleri acik birakip uyuyorum.Otomatik kapanma gibi birsey bulamadigim icin android arayuzunde akilli priz vardi zamaninda aldigim inu kullaniyorum zamanlamalı kapatma için.Parlaklık arayüz olaylarina da ben çok girmedim daha dogrusu bir denedim fakat menu vs cok parlak ve yuksek kontrastta geldigi icin normal ayarlarina geri dondum odam karanlik oldugu icin benim icin yeterli oluyor şu anda...
Anladım teşekkür ederim hocam

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Anpro
selam, karanlık ortamdayken bu ayarlarda kullanıyorum deneyebilirsiniz.

backlight 60
contrast 40
brightness 65
sharpness 60
color 40

Google Play den TV Calibration uygulamasını indirip oradaki resimlere gore ayarladım.

Once siyah tonları acmak icin brightness ı artırdım sonra da beyazları kurtarmak icin contrast ı azalttım.
Sanırım backlight cok oldugu zaman siyah fonda beyazların etrafında ışık hüzmeleri oluyor.

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Anpro
Bu arada cihazın keyfi klavyeli air mouse ile çıkıyor. Asagıdaki linkteki mx3 air mouse aldım, usb alıcısını takınca direk çalıştı.
Farklı mx3 air mouse modelleri de var. Bu modelde aydınlatmalı tuşlar ve sesli komut özelliği de mevcut. Ayrıca power ve renkli 4 adet tuş kızılötesi programlanabiliyor. Power tuşunu orijinal kumandadan programladım böylece kendi kumandasına gerek kalmadı. Malzeme kalitesi pek iyi degil ama çok iyi çalışıyor. Tavsiye ederim.

https://www.hepsiburada.com/alfa-mx...yeli-kumanda-p-HBV00000Y8VO2?magaza=alfasoylu

Tiesto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Volkan
Merhaba arkadaşlar ben ocakta Amazon üzerinden hy300 satın aldım ürün 2 gün önce geldi kasası falan sağlam ama çalışmıyor 😄 cihaz açılıyor smart projector yazdıktan sonra pat diye kapanıyor satıcı ile görüştüm para iadesi yapıcaz dedi ama gelen giden yok.

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Hüseyin Atik
selam, karanlık ortamdayken bu ayarlarda kullanıyorum deneyebilirsiniz.

backlight 60
contrast 40
brightness 65
sharpness 60
color 40

Google Play den TV Calibration uygulamasını indirip oradaki resimlere gore ayarladım.

Once siyah tonları acmak icin brightness ı artırdım sonra da beyazları kurtarmak icin contrast ı azalttım.
Sanırım backlight cok oldugu zaman siyah fonda beyazların etrafında ışık hüzmeleri oluyor.
Teşekkür ederim

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Anpro
Merhaba arkadaşlar ben ocakta Amazon üzerinden hy300 satın aldım ürün 2 gün önce geldi kasası falan sağlam ama çalışmıyor 😄 cihaz açılıyor smart projector yazdıktan sonra pat diye kapanıyor satıcı ile görüştüm para iadesi yapıcaz dedi ama gelen giden yok.
hy320 yi kullandıgım icin hy300 ihtiyac fazlası oldu bende. almak isterseniz yazın bana.

Huseyinatik

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
Hüseyin Atik

Ekler

• adasfsdfas.JPG
    adasfsdfas.JPG
    11.8 KB · Hit: 43

Anpro

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Anpro
Bende youtubede falan beyaz yazılarda enteresan şekilde beyaz gölgeler var bu sizde de var mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buna benzer şekilde
görüntünün köşelerinde lensin kalitesizliginden dolayı da olabiliyor ama backlight ı azaltarak deneyin isterseniz.

Top Bottom