Neler Yeni

Merhaba. Gerçekten bilen arkadaşlardan sistem tavsiye talebimdir.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,485
İsim
Mehmet Aslan
forumda uyarı yemeyecek olsam öyle bir konuşurdum ki neyse moderatörler o bahsettiğin adaleti sağlar merak etme
Testte göründüğü üzere 240 mm ile gayet serin çalışmış ama sen bilirsin :) H100 de aman aman üst seviye bir soğutucu değil bu arada.

ConquerorXIV

80+ Gold
Testte göründüğü üzere 240 mm ile gayet serin çalışmış ama sen bilirsin :) H100 de aman aman üst seviye bir soğutucu değil bu arada.
bu işlemci ile sadece oyun mu oynanıyor sen bir render al bakalım aynı mı olacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

oyunda işlemciye max %50 kullanıyorsun o zaman tabi 240mm yeter %100 kullandığın zaman yetecek mi ?

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,485
İsim
Mehmet Aslan
bu işlemci ile sadece oyun mu oynanıyor sen bir render al bakalım aynı mı olacak

oyunda işlemciye max %50 kullanıyorsun o zaman tabi 240mm yeter %100 kullandığın zaman yetecek mi ?
ciddi sorun çıkaracağını sanmam. Arkadaş sadece oyun için istiyor anladığım kadarıyla. Render da kullanıcı deneyimlerine buradan bakabilirsin.

ConquerorXIV

80+ Gold

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,485
İsim
Mehmet Aslan
adamın soğutucusu arızalanmış ne renderı ? konuyu okumadan neden atıyorsun buraya
1714780427207.png

ConquerorXIV

80+ Gold

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,485
İsim
Mehmet Aslan
kraken 240 ortalama bir 240mm soğutucu değil o bile yeterli olmamış işte, uzun süre o şekilde kullanılmaz
Hocam sence de gereksiz üstelemiyor musun ? :) Yapma gözünü seveyim gerek yok bunlara.

ConquerorXIV

80+ Gold
Hocam sence de gereksiz üstelemiyor musun ? :) Yapma gözünü seveyim gerek yok bunlara.
ne gereksizi yazdığı lafları görmedin mi
bu iş burada bitmeyecek önce kimliğini sonra adres telefonunu bulup hakaret davasına kadar yolu var söylediği kelimler ile suçlanınca ne yapacak reşit bile olmadığı için yırtacağını sanıyor ama kurtulamayacak klasik ailesin yalvar yakar özür dileyecekler.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,485
İsim
Mehmet Aslan
ne gereksizi yazdığı lafları görmedin mi
bu iş burada bitmeyecek önce kimliğini sonra adres telefonunu bulup hakaret davasına kadar yolu var söylediği kelimler ile suçlanınca ne yapacak reşit bile olmadığı için yırtacağını sanıyor ama kurtulamayacak klasik ailesin yalvar yakar özür dileyecekler.
Anlıyorum size kolay gelsin :D Ben olaya açıklık getireyim dedim. İyi geceler.

ConquerorXIV

80+ Gold
@CtrlAltDefeat sen hangi akla hizmet konuyla alakası yokken hırsızlık ve vatan hainliği gibi ağır itamlar da bulunup iftira atabiliyorsun ?

bunların ağır yaptırımları olacak sana bekle ver gör...

yolyordam35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Celal Smyrna
Arkadaşlar merhaba. 50 k civarında sağlam bi sistem tavsiyesi rica ediyorum. FPS oyunları oynuyorum. Ancak hikayeli oyunlarda oynayabileceğim bir pc istiyorum. Bu fiyat monitör hariç fiyattır. Hazır sistem önerilerini bekliyorum. Teşekkürler.

toplam: 49k. degisiklikler yapilabilir.

Aykut D.

80+ Gold
Olm degisikmisiniz? Tavsiye başkam derken kavgaya şahit oldum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Şeref
Hocam bütçeniz yeterse mukkemmel fişek sistem var https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/ eğer yetmezse FPS tarzı oyunlar oynayacağınız için 4060 ti ya da rx 7700 xtve 7800x3d sistem bakabilirsinizAlıntıyı görüntüle

Bu arada sisteme bu kadar para verip bence 6kya fln 240hz ve 1080p bir monitör al şimdi millet hemen ooooo öyle şey mi olur bu ekran kartı 2kda kullanılır dicek ama sen fps oyuncususun bu yüzden 1080p olacak hem darboğaz da olmaz eğer hiç hikayeli oyun oynamayacak olsaydın 4060 al geç derdim
Kanka bunun anakartı iyi değil diyorlardı ; biostar markası iyi değilmiş

aynı fiyata daha verimli R 9 7900 dururken 7800X3D alınmaz

Alıntıyı görüntüle
Aaa gerçekten bu kadar fark var mı aralarında ; 7900 işlemci tabanlı fps oyunlarında uçurur o zaman 7800xx3D ye göre ; bak yine kafam karıştı bugün söyleyeceğim PC yi

Son düzenleme:
Top Bottom