Neler Yeni

4080 sistem tavsiye dostlar

NaPiuS

80+
dostlar merhaba herkese iyi forumlar artık sistemim eskidi ve yeni güncel bir sistem toplamak istiyorum artık yas gecti ve son kez uzun yıllar götürecek güçlü bir sistem düsünüyorum aklımdaki amd 4080 bir sistem ısık mısık takıntım yok anakart işlemci ekran kartı ve sogutucu kaliteli ve saglam olsun istiyorum 2k monitorle beraber ferah bir mesh kasa bütce sorunum yok az cok ne tutar tahmin ediyorum zaten uzun zamandır bakıyorum bir iki ay içerisinde alacagım suan fikir edinmek ve ne alacagımı bilmek istiyorum hazır sistemler daha uyguna geliyor sanrm ama içerigi tutturmak zor tabi bilen anlayan stabil ve sorunsuz parcalardan olusan konbinasyonları paylasmanızı rica ediyorum şimdiden alakadar olan herkese tesekkurler....

2k oyunculuk için istiyorsanız 4070 ti da işinizi görür bence bütçe sıkıntınız yoksa ve uzun yıllar gitsin istiyorsanız da i7 yada r7 son nesillere bakabilirsiniz

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Umut Göncü
dostlar merhaba herkese iyi forumlar artık sistemim eskidi ve yeni güncel bir sistem toplamak istiyorum artık yas gecti ve son kez uzun yıllar götürecek güçlü bir sistem düsünüyorum aklımdaki amd 4080 bir sistem ısık mısık takıntım yok anakart işlemci ekran kartı ve sogutucu kaliteli ve saglam olsun istiyorum 2k monitorle beraber ferah bir mesh kasa bütce sorunum yok az cok ne tutar tahmin ediyorum zaten uzun zamandır bakıyorum bir iki ay içerisinde alacagım suan fikir edinmek ve ne alacagımı bilmek istiyorum hazır sistemler daha uyguna geliyor sanrm ama içerigi tutturmak zor tabi bilen anlayan stabil ve sorunsuz parcalardan olusan konbinasyonları paylasmanızı rica ediyorum şimdiden alakadar olan herkese tesekkurler....
Mesaj otomatik birleştirildi:

Son düzenleme:

NaPiuS

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2k oyunculuk için istiyorsanız 4070 ti da işinizi görür bence bütçe sıkıntınız yoksa ve uzun yıllar gitsin istiyorsanız da i7 yada r7 son nesillere bakabilirsiniz
suan için durum bu ileride 4k yada gecebilirim monitoru uzun yıllar gitsin istiyorum son kez topluyorum

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Tavsiye
Alınmaz bu DDR5'e geçsin.

Tam olarak bütçeniz nedir?

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Umut Göncü
Alınmaz bu DDR5'e geçsin.

Tam olarak bütçeniz nedir?
Ddr5 lik sistemlerin ne kadar pahalı olduğunu biliyor musun

Kayser-i Rûm

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
364
İsim
Ege Taşkın
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Tavsiye
Ddr5 lik sistemlerin ne kadar pahalı olduğunu biliyor musun

Hazır sistem almak zorunda mı? Ayrıca attın 2. sistem bunlardan daha pahalı ve iyi değil :D

Hazır sistem almak zorunda mı? Ayrıca attın 2. sistem bunlardan daha pahalı ve iyi değil :D
Gamepower Skadi falan HAHAHAH onun yerine stok soğutucu kullansın :D

NaPiuS

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

UmutG48

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Umut Göncü

Eren Güven