Neler Yeni

RTX 4070 ti sistem topluyorum öneri ve tavsiyelerinize ihtiyacım var

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
SEFA KAYA

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
216
İsim
SEFA KAYA

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Ege
torunlarda kullansın istiyorum kral :D
Bu bahsettiğim 50 sene her gün fazlaca kullanımda bu arada. Ortalama kullanılırsa 100 sene falanda gider. Torunlarının fetişi yoksa yeter yani. Boş uzuyor konu kapansın burada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emre Öztürk
sistem de eleştireceğim 3 yer var;
32k FHD o monitör para verilmez. zengin olsam dahi vermem. o para kral gibi 4k monitör alırım.
bu kadar bütçe de kesinlikle KIOXIA EXCERIA Pro almazdım tbw değerleri düşük kalıyor
kingston veya samsung yönelirdim. veya sistem yakışır msi ssd alırdım
son eleştireceğim kısım ise msi mouse yerine asus rog gladius 3 aimpoint mouse alırdım
edit: ekran kartı da slim modelini tercih etmezdim. hatta 4070ti yerine 4070ti super alırdım!!
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu konfigürasyon senin içine sindimi bilmiyorum ama bence uzman kişiden destek alarak toplayın bu liste hiç olmamış paranız çöpe atıyorsunuz.
Monitörü 16000 TL ye aldım satıcı tek olduğu için 2 katı fiyat yazmışlar yardımcı olan uyaran herkese çok teşekür ederim
msı ağırlıklı sistem dizmek istiyorum ve önerebileceğiniz ssdler varsa fikirlerinize açığım 4070 ti ve 4070 ti süper arası çok bi fark varmıdır ki

Onun üretimi bittiği için türkiyede sadece 1 kişi satıyor zaten. Gidip 80k ya da koyar isterse. Bana özelden ulaşabilir misiniz lütfen ? Diğer konulardaki yanlışlarada engel olmak isterim.

TBW değeri en boş şeylerden biri. Exceria proyu 50 sene kullanacaksan kingston kc3000 100 sene kullanacaksın. Bomboş bir değer. Torunlara ssd bırakma fetişin varsa sana kalmış.
tabii ki fikir ve önerilerinize açığım

Hocam 360hz 1080p monitöre 32k para vermek nedir ? Paranızı çöpe atmayın sakın öyle bir seçim yapmayın. Toplam ne kadar ediyor burası ? Sistem ne için kullanılıyor ?
satıcı tek olduğu için 2 katı fiyat yazmışlar biraz araştırma sonucu aynı monitörü 16bin TL'ye buldum msı ağırlıklı sistem istediğim için bu parçaları seçmiştim uyarı için teşekür ederim iyiki varsınız

egecabbar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
733
İsim
Ege
Monitörü 16000 TL ye aldım satıcı tek olduğu için 2 katı fiyat yazmışlar yardımcı olan uyaran herkese çok teşekür ederim
msı ağırlıklı sistem dizmek istiyorum ve önerebileceğiniz ssdler varsa fikirlerinize açığım 4070 ti ve 4070 ti süper arası çok bi fark varmıdır ki

tabii ki fikir ve önerilerinize açığım

satıcı tek olduğu için 2 katı fiyat yazmışlar biraz araştırma sonucu aynı monitörü 16bin TL'ye buldum msı ağırlıklı sistem istediğim için bu parçaları seçmiştim uyarı için teşekür ederim iyiki varsınız
16k ya gene alınmaz 4070ti falan alıyorsunuz 1080p monitör alınmaz böyle bir sisteme. He diyorsanız ben esporcuyum günlük 10 11 saat valorant oynuyorum o zaman belki olabilir. Ama genede 2k 240hz bir monitör daha doğru olur gibi geliyor bana.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,630
Üyeler
142,776
Son üye
gecedenkalmama
Top Bottom