K

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• K
      Kamogera, Grafik Tasarım kategorisinde Premiere ve Photoshop Klasör Değiştirme başlıklı bir konu açtı.
      Merhabalar bilgisayarımı formatlarken adobe programlarının hepsini D diskine taşımıştım, şimdi tekrardan creative cloud'u yüklediğimde yükleme klasörünü D...
    • K
      Kamogera, İşlemci kategorisinde İşlemci çok ısınıyor başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba işlemci macunu yenilememe rağmen 1 haftadır normal beklerken bile 70-80 derecede çalışıyor. Sürekli 100 derece görüp otomatik kapatıyor kendini 2-3...
    • K
      Kamogera, PC Rastgele Donmaya başladı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Y bastım pc restartladığımda açılmadan yaptı ama sonucu görmedim nasıl bakabilirim? HDWINFO64 kurdum ekranda bu var yapabildim mi bilmiyorum MSinfo32...
      • 1708962659259.png
    • K
      Kamogera, PC Rastgele Donmaya başladı başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Merhaba donma sırasında her şey donduğu için herhangi bir yükselme vs göremiyorum ekranda açık olduğu halde. HDD şuan boş zaten sadece SSD de dosyalar var...
      • 1708954260221.png
    • K
      Kamogera, PC Teknik Sorunlar kategorisinde PC Rastgele Donmaya başladı başlıklı bir konu açtı.
      Merhaba bilgisayara yaklaşık 2-3 hafta önce format attım ve önceden olan kasma sorunları düzeldi. 2 Gündür PC rastgele 5-10dk da bir donuyor ve bu donmalar...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,759
Üyeler
141,888
Son üye