• M
      MrMertz, inventus güvenilir midir? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      kanka napayım monitörede para lazım :D 1714810075 kanka karşılaştıran ben olsam gene iyi git oyun fpslerine falan bak 3060 bazı oyunlarda galip gelirke...
    • M
      ya ben 24 25k arası pc arıyorum monitörede para kalsın diye
    • M
      ne alakası var :D 3060 gene güçlü bir kart güçsüz değilki
    • M
      12gb diye aslında çünkü çoğu oyuna 8gb vram yetmiyor biraz araştırınca anlıyorsun 1714809425 29k çıkamıyorum maalesef ama goat 4 ne .d 1714809467...
    • M
      31k yapıyor toplam bütçemi aşıyor ama 1714809230 arkadaşta değil abilerime etrafıma falanda sordum sanırım bir tek buralarda bilindik değil .d
    • M
      aslında çok bilindik değil çoğu arkadaşım falan inventusu ilk kez duyuyor o yüzden benim içmie kurt düştü
    • M
      tamam onada bakarım o zaman 1714808976 peki monitörlü sistem önerisi yapabilir misiniz bide ben araştırdım birazda güzel olanını bulamadım
    • M
      tamam onada bakacağım yani bende güvenimyorum çok zaten öylesine sordum vatan bilgisayardan almayı düşünüyorum şimdilik 1714808715 bu arada burda 4060 ti...
    • M
      MrMertz, Toplama Bilgisayar Tavsiye kategorisinde inventus güvenilir midir? başlıklı bir konu açtı.
      istediğim sistemi burda çok ucuza buldum güvenilir midir? daha iyi önerileriniz varsa maksimum bütçem 26-28K üstüne çıkamam
      • 1714808380865.png
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,759
Üyeler
141,887