punchman33 isimli üyenin son içerikleri

1. P

4K ANİME?

Arkadaşlar topaz kullanmıyorlar farklı programlar da var zaten bu konuyu açmamın sebebi de bu programların ne olduğunu çözmek :D Dc den sordum söylemediler topazla aynı sahneleri deniyorum afterdan renk atıyorum aynı kalite yok farklı bir muhabbet var da çözeceğim
  2. P

4K ANİME?

Bunların babası topaz zaten bu işi yapan onda bile bu kalite olmuyor diyorum farklı bir şey kullanıyorlar belli ki
  3. P

4K ANİME?

Kardeşim ben kendim bunu yapmayı öğrenmek istiyorum zaten o yüzden açtım bu konuyu youtube da birkaç video var topaz denedim ama kalite berbat çıkıyor. Farklı programlar farklı yollar bilenler varsa takipteyim bu adamların topaz kullanmadığı belli çünkü aynı sahneyi denedim
  4. P

4K ANİME?

Hocam burada genel bir kitle için konuşuyoruz zaten sen izlemişsin bitirmişsin kime ne? ben izlemedim one piece hala. Bilmiyorum çevirileri kim yapıyor da pek umrumda değil açıkçası ben kalite farkı için bir konu açtım nasıl yapıldığını öğrenmek için. Site ismi bile vermedim sen de kendin...
  5. P

4K ANİME?

Topaz diye bir program denedim rtx2060 ekran kartım var 1 bölüm için 9 saat gösterdi :D Bir de bozulmalar oluyor nedense anlamadım çok hatalı gösteriyor
  6. P

4K ANİME?

Evet maalesef paralı 45 tl sanırım. Fakat sırf reklamsız anime izlemek için bile 45 tl çok düşük bir rakam. Yine de farklı alternatifler arıyorum anime sayısı şu anlık biraz az gibi burada
  7. P

4K ANİME?

Bu animenin kendisi 4kmış çünkü baktım. One piece den örnek attım bak
  8. P

4K ANİME?

Atıyorum işte hocam hepsi karşılaştırma bunların zaten :D Bir anime söyle mesela atayım beraber bakalım sitenin reklamını yapmak değil amacım belki bu tarz başka free siteler de buluruz birbirimize bilgi verelim. 480 niye izleyeyim ki böyle izlemek varken 1712931364 Aynen kardeşim o yüzden site...
  9. P

4K ANİME?

10. P

4K ANİME?

Hocam demon slayer atmışsın bu anime heryerde iyi zaten. One piece naruto gibi animelerden örnek atar mısın nereden izliyorsan?
  11. P

4K ANİME?

Başka bir site varsa söyler misin? İlgimi çekti bu konu nereden edinebilirim bu kadar temiz anime ?
  12. P

4K ANİME?

Bizim klasik tr anime sitelerinden birinden bir görsel. Emin misiniz hocam abarttığıma :D açıp bakana kadar ben de saçmalık diyordum. Yine de kişisel zevk meselesi tabii benim gibi takıntılılar için iyi de ben 480 de izlerim nolacak diyenler için boş iş tamamen bu 1712930389 Evet hocam ücretli...
  13. P

4K ANİME?

Farklı görseller ekliyorum sizin için naruto ve bleach animelerinden görseller. Nasıl bu kadar temiz olabiliyor diğer sitelerden açtığımda gözlerim kanıyor :D 1712929715 Direkt diğer anime sitelerinden karşılaştırdım hocam valla böyle :D 1080p ayagına bize 480 izletiyorlar zaten normalde...
  14. P

4K ANİME?

Arkadaşlar bir site keşfettim reklam olmaması için adını veremiyorum 4K Anime hizmeti verdiklerini söylüyorlar.. Bu arkadaşlar ilk ve tek olduklarını iddia ediyorlar hem de Dünya'da Bir gireyim bakayım dedim gerçekten de bütün animeler 4k. Diğer sitelerle bir karşılaştırma yaptım sonuç gerçekten...
Top Bottom