• P
      punchman33, 4K ANİME? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Arkadaşlar topaz kullanmıyorlar farklı programlar da var zaten bu konuyu açmamın sebebi de bu programların ne olduğunu çözmek :D Dc den sordum söylemediler...
    • P
      Bunların babası topaz zaten bu işi yapan onda bile bu kalite olmuyor diyorum farklı bir şey kullanıyorlar belli ki
    • P
      Kardeşim ben kendim bunu yapmayı öğrenmek istiyorum zaten o yüzden açtım bu konuyu youtube da birkaç video var topaz denedim ama kalite berbat çıkıyor...
    • P
      Hocam burada genel bir kitle için konuşuyoruz zaten sen izlemişsin bitirmişsin kime ne? ben izlemedim one piece hala. Bilmiyorum çevirileri kim yapıyor da...
    • P
      Topaz diye bir program denedim rtx2060 ekran kartım var 1 bölüm için 9 saat gösterdi :D Bir de bozulmalar oluyor nedense anlamadım çok hatalı gösteriyor
    • P
      Evet maalesef paralı 45 TL sanırım. Fakat sırf reklamsız anime izlemek için bile 45 TL çok düşük bir rakam. Yine de farklı alternatifler arıyorum anime...
    • P
      Bu animenin kendisi 4kmış çünkü baktım. One piece den örnek attım bak
    • P
      Atıyorum işte hocam hepsi karşılaştırma bunların zaten :D Bir anime söyle mesela atayım beraber bakalım sitenin reklamını yapmak değil amacım belki bu tarz...
    • P
      • deneme2.png
      • deneme.png
    • P
      Hocam demon slayer atmışsın bu anime heryerde iyi zaten. One piece naruto gibi animelerden örnek atar mısın nereden izliyorsan?
    • P
      Başka bir site varsa söyler misin? İlgimi çekti bu konu nereden edinebilirim bu kadar temiz anime ?
    • P
      Bizim klasik tr anime sitelerinden birinden bir görsel. Emin misiniz hocam abarttığıma :D açıp bakana kadar ben de saçmalık diyordum. Yine de kişisel zevk...
      • 2213123123.png
    • P
      Farklı görseller ekliyorum sizin için naruto ve bleach animelerinden görseller. Nasıl bu kadar temiz olabiliyor diğer sitelerden açtığımda gözlerim kanıyor...
      • 5123123.png
      • 55123123.png
      • 222213.png
      • 123123123.png
      • 4412.png
      • 123123.png
      • 222.png
      • 223123.png
      • 111.png
    • P
      punchman33, Sinema-Diziler kategorisinde 4K ANİME? başlıklı bir konu açtı.
      Arkadaşlar bir site keşfettim reklam olmaması için adını veremiyorum 4K Anime hizmeti verdiklerini söylüyorlar.. Bu arkadaşlar ilk ve tek olduklarını iddia...
      • 1080PBU.png
      • Bu4k.png
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
914,759
Üyeler