ZodiacArs01 isimli üyenin son içerikleri

1. Z

5-10k arası 2k monitör tavsiyesi

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-msi-mag-274qrfw-27-1-ms-wqhd-pivot-ips-oyuncu-u-fiyati,625153042.html Bu daha iyi değil mi ondan? 180hz. Farklı özelliği iyise tam bilmiyorum sormak istedim
  2. Z

Biliyorum. 1k fazla ama 12 ay taksit avantajı o farkı kapatıyor. Başka yerde 12 taksit yapsam daha fazla para çıkar cepten.
  3. Z

12 ay vadesiz taksit yapabiliyorum. Laptop ile birlikte alacağım. O yüzden 12 aya bölüp alacağım
  4. Z

Hocam Hepsiburada dışında satın alamam yazmışım. Sence attıgın lınkte Hepsiburada var mı? Sagolun...
  5. Z

23.8 inc. 10k butcem var buyuk ve ıyı bır monıtor almayı tercıh ederım. Tesekkurler
  6. Z

Hepsiburada da yok. Alamam
  7. Z

Bilmiyorum orasını ama zaten suan 10.5k hepsiden 11.5k. 12 ay vadesiz taksit imkanı var diye bunu alacagıkm ben. onermek ıstedım. Ama bitmiş galiba bulamadım.
  8. Z

Epeyde 10k altına inmemiş gözukuyor
  9. Z

https://app.hb.biz/vFCKkg60slkm Ben de bakınıyorum. Bu önerildi fazlaca. Bunu alacağım. Bir fikir olarak bakabilirsiniz
  10. Z

🔥İndirim 🔥N11 Samsung Galaxy Tab A9 Wi-Fi 4 GB 64 GB Tablet Kuponla 2949TL🔥

Kardeşimde var çocuklar için ideal. Oyun YouTube vs işte. Ama gerçek bir kullaniciya yetmez. Bazen elime alıyorum falan bence arayüzü kötü.
  11. Z

0 olarak aldığım iPhone 14 PM bilinmeyen parça sorunu

Zaten 15 pm için bakmıştım her telefon için ayrı kod olduğunu bilmiyordum. Teşekkürler. Peki bu 15pm kodluyu alsam tr apple servisi bakar mı parasıyla? Çünkü apple servisi dışında güvenilir yer bulunması zor diye duydum
  12. Z

0 olarak aldığım iPhone 14 PM bilinmeyen parça sorunu

Telefon kodu A3106 ise apple tr ücretiyle bakıyor diye biliyorum. Ben de yd alacağım araştırdığım kadarıyla bu.
  13. Z

gaming gen tr mi itopya mı

Gaming gen tr den sistem aldım geçen sene 1 hafta içinde tertemiz şekilde geldi. Hâlâ kullanıyorum. Bir sorun yaşamadım. İtopya bilindik yer ama alışveriş yapmadım bir şey diyemem
  14. Z

max 60k Oyuncu Laptop Onerısı

tesekkurler ızlıyorum
  15. Z

max 60k Oyuncu Laptop Onerısı

Baktımda birçok model var bunu göremedim. Yine bakarım. Eğer bulursan gönderirsen sevinirim. Alacağım bunu. Temmuzda kart boşa cikiyo. Bunu bir de 2k monitör alacağım
Top Bottom