Arama sonuçları: *

1. besiktas

DONANIMARŞİVİ KÖTÜ REKLAMLAR

Sıkı kontroller olmadıkça devamı gelecektir.
  2. besiktas

Yardım Zulaya takım arkadaşı arıyoruz

Öncelikle Zula'yı arkadaşlarımın sistemi yetmediği için onlarla oynamak için yükledim. Şu an bilgisayarımda CS:GO, GTA V gibi oyunlar da var. Zulaya para vermedim. Oyun son zamanlarda daha fazla hediye dağıtıyor, bu da oynanabilirliği az da olsa artırmış. İnsanlar kendi fikirlerini belirtiyor...
  3. besiktas

Gerçekten kanser kitle toplanmış burada.
  4. besiktas

Bu forum ölü maalesef. Başlığı önemsemeyin artık bir önemi kalmadı. İnşallah forum yöneticileri bu durumun farkındadır. Çoluk çocuğun oyun yeri olmuş resmen... Yöneticiler bir şey yapmazsa kaliteli ve bilgili insanlar diğer forumlara gider. Kolay gelsin. 1586717107 Konu oluştururken başlığın...
  5. besiktas

Boş cevap yazma, başka konulara dön.
  6. besiktas

(Konu kurallara aykırı mı bilemiyorum.) 15-18 yaş arası klan maçlar için saygılı, kendine güvenen ve takıma uyacak bir arkadaş arıyoruz. Takımımız çok kuvvetli değil aklınızda bulunsun. Sezon sıralaması 5900, haftalık sıralama 530, genel sıralama 11900'dur. Güzel vakit geçirebileceğimiz...
  7. besiktas

100MB GİBİ DÜŞÜK ONLİNE KORKU OYUNU ÖNERİSİ

100 MB gerçekten çok zor.
  8. besiktas

Tecnopat Forumundaki Agir Kurallar Hakkinda Ne Düsünüyorsunuz

Ben hem Technopat hem de Donanım Arşivi'nin forumunda üyeyim. Burada cümleleri okurken anlamakta güçlük çekiyorum genelde. Aslında orada gösterilen sert tutum, durumu kontrol altına almak için. Orada bulunabilmek için belirli bir seviye dil bilgisi gerekiyor. Ki herkes yanlış yapıyor ve...
  9. besiktas

Hangi Tarayıcıyı Kullanıyorsunuz?

Chrome kullanıcısıydım. Operaya arkadaş zoruyla geçip kaldım. Chrome'dan daha iyi ama tek sıkıntısı ikona bastığımda gelmesi 2 sn sürüyor. Chrome anında açılırdı. Kapalıyken biraz RAM yiyordu sadece.
  10. besiktas

Masaüstümüzü Paylaşalım

Konuyu nereden silebiliriz?
  11. besiktas

PUBG MOBİLE KASARMI?

Kasmaz, rahat oynarsın. Ne bilgisayarlarla 60 FPS alan adamlar var.
  12. besiktas

Ekran kartım bozulmuş olabilir mi?

Ekran kartını nereden aldınız? 2. el miydi? Ne süredir kullanıyorsunuz?
  13. besiktas

Masaüstümüzü Paylaşalım

Ben başlıyorum.
  14. besiktas

Yardım Ekran Kartı (Nvidia)

Başlığı sorunuzun anlaşılacağı şekilde düzenleyin lütfen. Konu açarken dikkat etmek gerekenler konusu için > Link
  15. besiktas

2 SSD Aynı anda kullanılır mı?

Kullanmanızı tavsiye ederim. HDD'ye bulaşmadan direk SSD'ye geçin. Ama 1 tane 1TB lık SSD alırsanız ileride artırabilirsiniz.
  16. besiktas

Sizce alınır mı 4800 TL

O sisteme o monitör pahalıymış gibi duruyor. 75Hz monitör alıp diğerlerini artır istersen. Örneğin RAM'ler 3000 MHz olarak alınabilir. Ekran kartı ve işlemci yükseltilebilir. Ürünlerin linkini veya yanlarına fiyatlarını yazabilirsen daha fazla yardımcı olabiliriz.
  17. besiktas

Televizyon almayı düşünüyorum, lütfen yardımcı olun.

Ben LG tavsiye ediyorum. Samsung da düşünülebilir. Zaten paran varsa ve kaliteli televizyon arıyorsan bu iki markaya gitmelisin.
  18. besiktas

TURKNET İYİMİ

Türk Telekom kullanıyorum. 8 Mbpslik bir paket. 7 Mbps'lik değere ulaşabiliyorum. 65Tl ödeniyor. Taaddüt bitiminde TürkNet'e geçmeyi düşünüyoruz. 85 TL'ye 50Mbps, ev telefonu 1000 dk ve istediğim zaman paketi iptal etme hakkı veriyor. Olmazsa iptal ederiz hoş görünüyor. Asıl sorunu...
  19. besiktas

İlk Yazan 5 Kişiye Steam Random Key!

Bu tür konular kurallar dahilinde mi?
  20. besiktas

Kullanıcıların ve Başlıkların Kontrol Altına Alınması Gerekiyor

Yazım yanlışı dediğim klasik -de -da veya ayrı yazılmayan ''şey'' gibi değil; her kelimeye büyük harf ile başlanması, özensiz ve hızlıca yazılıp gönderilmesi. Muhtemelen ben de yukarıda noktalama yanlışı yaptım ama rahatsız edici olmamalı diyorum. Biraz sıkı tutulursa yoluna girer diye düşünüyorum.
Top Bottom