Neler Yeni

Yardım Zulaya takım arkadaşı arıyoruz

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
Beyler nedir bu kin? Zula'dan bende nefret ediyorum ama burası Zula kötüleme yeri olmadığı için bir şey demiyorum. Arkadaş takımı için birini arıyor Zula hakkında ne düşünüyorsunuz demiyor.

oldspace

80+
bu forum ölü maalesef ne demek ya sen bir konu açıyorsun ve insanların görüşüne saygı duymak zorundasın ve insanlar gerçeği söylüyor zula bir para tuzağıdır parayı veren oynar

Rufus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
912
İsim
Rufus
bu forum ölü maalesef ne demek ya sen bir konu açıyorsun ve insanların görüşüne saygı duymak zorundasın ve insanlar gerçeği söylüyor zula bir para tuzağıdır parayı veren oynar
Sen arkadaşın görüşüne saygı duyuyor musun bilader? Adam seviyor işte karışarak görüşüne saygısızlık ediyorsun.

besiktas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Furkan Akbaş
Öncelikle Zula'yı arkadaşlarımın sistemi yetmediği için onlarla oynamak için yükledim. Şu an bilgisayarımda CS:GO, GTA V gibi oyunlar da var. Zulaya para vermedim. Oyun son zamanlarda daha fazla hediye dağıtıyor, bu da oynanabilirliği az da olsa artırmış. İnsanlar kendi fikirlerini belirtiyor olsa da, gerçeği söylüyor olsa da konu bu değil. Takım arkadaşı arıyorum, çocuklar gelmiş hala zula oynayan kaldı mı ya diyor. Zulanın para tuzağı olduğunu da biliyorum. Oyuna para vermiyorum ve geneli çocuk olduğundan rahat rahat oynayabiliyorum takımımla. Forumda çoğu kişinin 'reaksiyon puanı' için boş yorumlar yaptığını sen de biliyorsun. Bu foruma inşallah başarılı bir forum olur da ben de oldlardan olurum diye gelmiştim aslında. Ama sandığım gibi değilmiş. Anlatabilmişimdir umarım.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,686
Üyeler
156,653
Son üye
luther16
Top Bottom