Arama sonuçları: *

1. O

Sizce kac tl eder bu pc ?

Garanti yok sanırım hocam
  2. O

Sizce kac tl eder bu pc ?

2. El olarak bu pcyi alacagim sizce degeri nedir kac k teklif etmeliyim yardimci olurmusumuz?
  3. O

İnventus FrekansTV Apu Aldım Hopörlörden ses çıkmıyor

merhaba driveri nerden bulaiblirim ?
  4. O

İnventus FrekansTV Apu Aldım Hopörlörden ses çıkmıyor

Merhaba frekanstv apu aldım arkadaşlar, şuan herşeyi taktım her şey çalişiyor ama ses gelmiyor hopörlerden ne yapabilirim ? Eski pcde az önce çalışıyordu hopörlerler ?
  5. O

🔥🔥Togg Kilometre Başına 47 kuruş yakıcak

ah be dostum, ülkede 7 milyon asgari ücretle çalışan insan var bu ülkede, avrupa ülkelerine bak insanlar 6,7 aylık kazancıyla kendi ülkesinin ürettiği araçlarını alabiliyor. Togg un en ucuz aracı 700-800k civarında olacak. buda 20 seneye bedel yemeden içmeden normal bir vatandaşın alabilmesi...
  6. O

🔥🔥Togg Kilometre Başına 47 kuruş yakıcak

Zenginler için araç üretiyorlar, asgari ücretle çalışan insanlar dışarıdan izleyecek anca hala yerli ve milli demeye devam edin siz.
  7. O

TOGG fabrikasında üretim görüntüleri paylaşıldı

2022 de üretilen araçları 2024 model diyemi satışa çıkaracaklar.
  8. O

Sizce aldığım pc nasıl h.o g.o ?

malesef bunuda 12 ay taksitle aldım hocam 10k oldukça aşardı bütçemi. 1667580539 malesef onu kaçırdık ama buda iş görür umarım :(
  9. O

Merhaba ne bakımdan üzebilir acaba metin2, gta 5 online olmayanından oynayacağım ve belki pes 2016 :)
  10. O

Merhaba 6k bütçem vardı hazır apu sistem aldım bu sistemdeki ram 16 gb mi 8x8 şeklinde onu anlayamadım sizce h.o g.o ? aldıktan sonra 350 tl daha artmış fiyatı bugun baktıgımda. Pc ile çok işim yok metin2,gta 5 bazen csgo oynyacağım üstün performans beklemiyorum 12 sene sonra ilk defa 0 pc bunu...
  11. O

Sizce kargo yarın birime gelir mi ?

Merhaba inventustan pc aldım 15:30 da kargoya verildi, Kargoda tahmini teslim 7 kasım yazıyor. sizce yarın balıkesir edremit yurtiçi kargo şubesine ulaşırmı ? ulaşırsa kargolar kaça kadar çalışıyor eve gelmeden bende gidip alabilirim yeni pc için oldukça heyecanlıyımda.
  12. O

PC Hocası yeni sistem sizlerle! " 9.499 TL RTX 2060 "

Stok açıldı tekrardan şimdi gömülün.
  13. O

❌İndirim Bitti! PC Hocası - Vatan i3 12100F + RTX 2060 9499 TL (200 Stok)

Stok açık gözüküyor şuan bende.
  14. O

İnventus neden yavaş ?

inventus.com.tr/frekanstv bunu biraz özelleştirip satın aldım hocam :)
  15. O

İnventus neden yavaş ?

aynen hocam 12 seneden sonra, ilk defa güzel bir pc sipariş ettim ondan bu heyecan :)
  16. O

İnventus neden yavaş ?

Sağlam firmadır dimi hocam ilk defa alışveriş yapıyorumda.
  17. O

İnventus neden yavaş ?

Salı sabah pc siparişi verdim, hala montaj sırası bekliyor. Cuma gününe anca kargo çıkarmış dediklerine göre bu firma bu kadar neden yavaş acaba ?
  18. O

FrekansTV APU pc sipariş veriyorumda ekran girişim vga galiba ne yapıcam ?

Merhaba https://inventus.com.tr/frekanstv şurdaki pcyi şimdi sipariş vericemde ekran girişim eski kasada aynı şu şekilde https://cdn.wmaraci.com/nedir/VGA.png burda ankart kısmında VGA girişli ekranınız varsa MSI A320M PRO-VH anakartını seçiniz. yazmakta bunumu seçmem lazım ?
  19. O

İnventus kaç günde gönderiyor hazır pcyi ?

https://inventus.com.tr/frekanstv şurdaki pcyi kaç günde kargoluyorlar alan varmı acaba ?
  20. O

Sizce hangisini almalıyım ? Pek bilgim yok.

pc hocasının sistemini malesef kaçırdık :(
Top Bottom