Arama sonuçları: *

1. H

Çözüldü✓ 360HZ GEÇİLMEYE DEĞERMİ?

oyunlarda 360 fps almıyorsan değmez
  2. H

300-350 bin TL arası araba önerisi

taklalı hondalardan bahsediyorsan o fiyatlar doğrudur, diğer türlü 2000 model aşasıdır :d
  3. H

dostum 350 ye maksimum ne alabilirsin söylermisin? tofaşa eşdeğer araç almıyacakmısın sonuçta? yıl kaç farkındamısın
  4. H

ekran kartı vram yetmiyor, sanal olarak arttırılabilir mi?

hocam 4070 ti nasıl drop yedirtiyor kart bozuk olmasın? veya darboğaz felan. youtubedekiler 4K ultrada rtx 4070 ti ile 110 fps alıyor o oyunda
  5. H

yoksa almıcan kardeş 1715129721 ozaman mantıken tofaş
  6. H

Altin almak mantikli mi?

1 ayda maksimum 20 TL artar neyi koruyon sen çay var simit var
  7. H

İşlemci Soketi Arıza

pinleri çok fazla bükme direk çıt diye kopuyor, garantide kabul etmeyebilir kullanıcı hatası der muhtemelen
  8. H

İşlemci Isınma Değeri

bir yerde gördüm doğrumu yalanmı bilmiyorum ama 12 ve 13 nesillere kömürlü fırın diyorlar :D yani ben demiyorum
  9. H

350 ye araçmi kaldi tofaşlar 250k olmuş neyin kafası bu
  10. H

Çözüldü✓ Bu PSU'yu aldım nasıl ?

şimşek çakınca bi beyaz ışık görürsün okadar :D
  11. H

Motosiklet sürmeyi öğrenebilir miyim?

reis şehir içinde sürerse zaten ölür mantıken bir dükkana felan gider girer köy yerinde diyorum ben açık arazide kim trafikte motor öğrenilmez birisine çarpar adamın kolu bacağı kırılır kendisine bişey olmaz. aniden gaza gelir gidip son surat bi araca girer boş boş bela işte illaki sonunda bi...
  12. H

riske girmeden bir şey öğrenilmez 1715016597 ben motoru hiç bilmiyordum 14-15 yaşımda felan öğrenmiştim ilk, ilk sürüşümde 1 metre felan oldu :D eğer yanında sürmeyi bilmeyen biri yoksa hiç denemesin
  13. H

İ5 ile performansı nasıl olur

şuan paran yoksa gösterdiğini al paran olursa rtx 3060 alırsın 3070 te alabilirsin ama 3070 de darboğyaz yapar ben amd rx 6500xt kullanıyorum amd nin kartları çöp amd alma
  14. H

benimde anakart h510m-a pro ama cidden alacaksan i5 11 nesil al eğer bütcen yetmiyorsa 10 nesilde alabilirsin arasında sadece pci farkı var başka bir şey yok
  15. H

işte öyle zorlamasın felan deyince adamın hevesi kaçar öğrenemez. eğer öğrenmek için birşeyleri denemesi gerek aynı deneme yanılma yöntemi gibi.
  16. H

i5 10400f almadıysan alma onun yerine i5 11400 al sebebi i5 10400f pci 3.0 destekliyor 11 nesilde pci 4.0 yani arada fps farkı olur az bişey eğer anakartın destekliyorsa yani
  17. H

itopya.com rezaletliği

ne güzel işte her telden renk var :)
  18. H

bisiklet ile motor aynı şey değil motorla ilerlerse dengesini bisikletten daha güzel tutar, bisikletle pedal çeviriyorsun bacağın krank gibi bi aşşa yukarı gidiyor sağa sola sallanıyor bisiklet denge tutmak daha zorlaşıyor bu yüzden. motorbisiklette öyle değil ilerledikten sonra gerisi kolay...
  19. H

cg al kıra döke sür öğrenirsin
  20. H

Yurttdışı telefon kullanım süresi

en son 6 ay kullanıyordum geri kalan kapalıydı her yılın belli ayı açıyorlardı 6 ay
Top Bottom