Neler Yeni

İşlemci Soketi Arıza

Elein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Emre
İşlemci soketinde pinler yamulmuş bir iki tane düzelttirmeye çalışacağım garanti bir şey yapar mı?? (yapacağını düşünmüyorum sadece son bi umut)soket değişimi kaç para olur ortalama

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,060
İsim
pcustasi1
İşlemci soketinde pinler yamulmuş bir iki tane düzelttirmeye çalışacağım garanti bir şey yapar mı?? (yapacağını düşünmüyorum sadece son bi umut)soket değişimi kaç para olur ortalama
Soket değişimi yapan yer yok diye biliyorum . Ben kredi kartı ve cımbızla düzeltmeye çalıştım direk yerinden kopmuştu düzeltemedim . Narin narin yavaşça düzelt ve çok oynatma hemen yerinden kırılıp çıkıyo telleri baya ince

Elein

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Soket değişimi yapan yer yok diye biliyorum . Ben kredi kartı ve cımbızla düzeltmeye çalıştım direk yerinden kopmuştu düzeltemedim . Narin narin yavaşça düzelt ve çok oynatma hemen yerinden kırılıp çıkıyo telleri baya ince
Tanıdığım bir abinin arkadaşı değiştirebileceğini söyledi.Genellikle bilgisayarcılar uğraştırdığı için yenisini al geç diyormuş diye duydum.

ahmetmelihalemdar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Ahmet Melih Alemdar
3600 işlemcimin köşedeki 2-3 ayak yamulmuştu. Elinin ayarı yoksa tv tamircisi gibi tanıdığın varsa onlara yaptır elinde kalmasın

HydraaX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Mustafa Çınar
pinleri çok fazla bükme direk çıt diye kopuyor, garantide kabul etmeyebilir kullanıcı hatası der muhtemelen

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
muhammet emin çetinkaya
Soket değişimi yapan bilgisayarci var ama çok çok nadir

Top Bottom