• vesali85
      Ürün yurtdışı. Türkiye'ye yurtdışından bireysel telefon gönderimi yasak. Sipariş etseniz de gönderilemez. Ayrıca taksitle de satış yapılamaz. Mevzuata...
    • vesali85
      Kampanyaya sadece yeni aboneler katılım sağlayabiliyor. Mevcut Superonline kullanıcıları kampanya katılım sağlayamıyor.
      • 1713357536347.png
    • vesali85
      Yıllardır o işler için bir laptop bakmadım bilemiyorum. Ama herhalde Ryzen 3 7320U'dan daha aşağısını almazdım.
    • vesali85
      vesali85, Spermden kan gelmesi başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hayır diyerek başladığınız cümle ile karşı çıkmış oluyorsunuz. Anlamadığınız cümlenin uzunluğunu işaret ederek safsata suçlamasında bulunmak da safsatadır...
    • vesali85
      Mastürbasyonun doğal bir süreç olmadığını ve bunu nerden çıkardığımı sormuşsunuz. Çocukluk çağından itibaren hem erkek hem de kız çocuklar kendi...
    • vesali85
      Mastürbasyon zaten doğal bir şeydir. Psikolojik sorunlar sebebiyle, bir kaçış aracı olarak, herhangi bir aktivite de kullanılabilir. Buna yemek yemeyi de...
    • vesali85
      https://www.hepsiburada.com/anker-soundcore-life-q10i-kablosuz-bluetooth-5-0-kulaklik-60-saate-varan-calma-suresi-siyah-a3033-anker-turkiye-garantili-p-HBCV0...
      • 1711437158566.png
    • vesali85
      Her gün birden fazla kez mastürbasyon yapmanın bilimsel olarak gösterilmiş hiçbir zararı yoktur. Var diyenlerin dayanakları hiçbir bilimsel değeri olmayan...
    • vesali85
      Adam buradakileri insan yerine koyup düzgünce konu açmış destek olmak dışında her şeyi yapmışsınız bilgisi olmayan boş yorum yapmasın
    • vesali85
      Yok Anatomist konuşuyor.
    • vesali85
      vesali85, Yardım HP yi THH a şikayet hakkında başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hp garanti nereye verdiyseniz orayı yazmalısınız o zaman. Yasal süre içinde onarımını yerine getiremedikleri için malın ayıpsız misli ile değiştirilmesini...
    • vesali85
      Anlatmıyorum bir şey tamam, siz takılın bu seviyede kolay gelsin.
    • vesali85
      Öncelikle reis değilim. Şüphelenmek ne demek? Zaten hematospermi ile karşılaşılmışsa mutlaka üroloğa gidilerek kontrol edilmelidir.
    • vesali85
      vesali85, Yardım HP yi THH a şikayet hakkında başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Bilgisayarı nereden aldınız? Bilgisayarı tamire nereye verdiniz?
    • vesali85
      Mastürbasyonun herhangi bir zararı yoktur. İdrardan kan gelmesinin nedeni çok işemek olmadığı gibi, meniden kan gelmesinin nedeni de mastürbasyon değildir...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,745
Üyeler
140,692
Son üye