• Arda Fisher
      Arda Fisher, PC Oyunları kategorisinde Fifa 24 ten anlayan varmı başlıklı bir konu açtı.
      Ya beyler kadrom böyle çok arada kaldım 85k coin biriktirdim ya stoper olarak fuyth yerine puyol alasim var yada kalecimi değiştiresim var sizce ne...
      • Screenshot_2024-07-05-00-38-02-671-edit_com.ea.gp.fifaultimate.jpg
    • Arda Fisher
      2. El al daha iyi olur
    • Arda Fisher
      Arda Fisher, Beyler Bizdemi Oyun Yapsak başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Aynen hocam oyunun olayı zaten oyunun guya çocuklar için yapılmış olmasi ve bu korkunclastiriyor çünkü oyunun %80 ni çocuksu %20 si gerçekçi kanli vahsetli...
    • Arda Fisher
      Yani evet haklısınız kesinlikle ayrımcılık olmamalı ama aklındaki oyunun yapım süresi 2/3 haftayı geçeceğini sanmıyorum oyunu sizde gördünüz oyun değilde...
    • Arda Fisher
      Yani mesela oyun diyelim tuttu gelecek eleştirilere gelecek linçlere hazır miyim bunlarda ayrı bir konu buda bazen dusundurtuyor
    • Arda Fisher
      😁😁 Valla dediğim gibi haftalardır basimin etini yiyorum aklıma oyunun ana hikayesiyle alakalı çok sey geliyor ama en iyisi hangisidir diye soracak birinin...
    • Arda Fisher
      Ya odosrum Şimdi şöyle bir şey var kafama sıkıntı gelen su eğer para vererek yaptirirsam tüm yük yani oyunu geliştirme oyunun geleceği ne yapacağım tüm yük...
    • Arda Fisher
      Hocam ben çalışıyorum her ay cebime net boşa kalan para 12K tüm harcamalarim cikinca cebime belesten bu para kalıyor hani ne kadar para ister böyle bir iş...
    • Arda Fisher
      Mesela hocam nerde yarayabilir benim aklımda şuan 2 şey var 1. Si kendime bir ekip yapmak senaryo,karakter yazılımı, tasarımlar,seslendirme ve reklamcılıgi...
    • Arda Fisher
      Evet hocam 1 haftadir kafayı yiyorum nasıl bir şey yapabilirim diye inanın kafamda binlerce senaryo uydurdum ama bence oyuncuları en çok etkileyecek olan...
    • Arda Fisher
      Yani ürünler 0 nerdeyse 4 aylık urunlermis 18 e sağlam sadece sogutucu o işlemciye yetiyormu hele bu sıcaklarda onu bilemedim
    • Arda Fisher
      Daha çok bilgili olmadığımızdan ancak 4 kişi 1 yılda 3B + c++ destekli bir yapay zeka çıkardık ama tek sorunumuz 3D modellemede 4 kişi bir gr anlamıyoruz😅...
    • Arda Fisher
      Aynen hocam onu diyorum şimdi bu lacey gamesi yapan 2 kişi zaten toplam 3 kişilik grup çıkardı bu olayı ama hikayede oyunun ana site sahibi kayıp bu bence...
    • Arda Fisher
      dijital oyun tasarımı okuyorum :)
    • Arda Fisher
      Aynen hocam hem çok masraf yok hem uzun süre almıyor 2 şans var ya tutacak ve cosacagiz yada tutmayacak ve az bir süre ve ufak bir miktar para çöp olacak...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,452
Üyeler
150,288
Son üye