Arama sonuçları: *

1. D

Monitörü en yüksek Hz de kullanmak uzun vadede sorun olur mu

Şuan asusun 180hz monitörüne sahibim ve 144hzde kullanıyorum sizce Hz arttırmak monitörün ömürünü uzun vadede kısaltır mı
  2. D

Çözüldü✓ Yeni aldığım Asus tuf gaming monitörün sabitleme vidalarından biri yalama oldu

Tam dediğin gibi monitöre bağladığı kısım o zaman sökmüyorum zaten işim yoktu sağlam duruyordu ama sıkıntı çıkarır diye korktum yeni aldığım için
  3. D

Çözüldü✓ Yeni aldığım Asus tuf gaming monitörün sabitleme vidalarından biri yalama oldu

Şuan misafirlikteyim maalesef internette araştırıcam 1722689175 Fotoğrafta gözüktüğü yerden internetten baktım ama benimki orijinal ayak yani baya kalın buna göre ama vida yeri aynı
  4. D

Tam monitörü havada tutan ayağın vidası
  5. D

Toplam dört vidası var bide monitörün içine geçen ikide ucu var sağlam ama o bir vida için biraz takıntı yaptım
  6. D

Arkadaşlar yeni Asus Tuf Gaming monitörün sabitleme ayağını takarken bir vidayı fazla sıktım ve yalama oldu aslında sağlam tutuyor şuanlık sorun yok çıkartmasam sağlam tutar mı? Cevaplarsanız mutlu olurum yoksa vidayı sökmeyi deneyeceğim.
  7. D

Son olaylardan sonra İ5 12400f işlemci alınır mı?

Peki stok fan mı kullanıyorsun yani ortalama kaç derecelerde çalışıyor
  8. D

Son olaylardan sonra İ5 12400f işlemci alınır mı?

Arkadaşlar bildiğiniz gibi son olaylardan sonra Intel ile ilgili içime bir kurt düştü sizce i5 12400f işlemcili masaüstü PC toplanır mı?
Top Bottom