Arama sonuçları: *

1. S

Monster Tulpar T7 V22.1 RTX3060 ile mininge başladım gelin yardımlaşalım.

teyit etmek için soruyorum nasıl olmalı payout ayarları
  2. S

söylediğiniz videoda bir detayı kaçırmışım tekrar izleyince düzelttim şuan sabit 45 mhs sıcaklık 58 derece.
  3. S

Win 11 olacaktı 12yi nerden uydurmuşum :) 89.3 watt çekiyor sıcaklık sizinle aynı aralıkta 58-60 arası üstünü görmedim bu saate kadar. ortalama 39.5 mhs görüyor acaba kullandığım lolminer ile mi alakalı
  4. S

Teşekkürler yorum için. Şuan için önerdiğiniz videodaki adamlar ile birlikte 39-43 mhs arası alıyorum sıcaklık 59-60 derece arası ve WİN12 ile ile acaba WİN10 yüklesem veya ayarları değiştirsem faydası olur mu yoksa sağlıklı olarak alınacak değerler bunlar mı.
  5. S

teşekkür ederim yorumun için. peki ne zamandır yapıyorsun karşılaştığın olumsuz bir durum oldu mu? Birde aylık getirisi götürüsü nedir? İnternetteki hesaplar gerçek hayattaki ile tutuyor mu ?
  6. S

Arkadaşlar herkese merhaba Öncelikle kripto, mining vs bu işlere çok uzağım. iş yerinden bir arkadaşın tavsiyesi ile laptop boşta duracağına mining yapsın diye başladım. Bugün deneme amaçlı başladım WİN12 ile ethermine havuzunda lolminer ile kazıyorum. 39-40 mhs arası alıyorum. ancak...
  7. S

Asus k541u disk kullanımı %100 ve donma sorunu? SSD tavsiye

Elimde asus k541u model i5 7200u işlemcili 4gb ramli bir laptopum var. ancak disk kullanımı aldığım günden beri %100 sürekli kasıyor güncelleme vs geldiğinde kitlenip kalıyor. İnternetten araştırdığım kadarıyla sorun HDD den kaynaklanıyor. 128 gb ucuz yollu bir SSD takmak istiyorum...
  8. S

Bu Telefon Neden Ucuz

cihazlar sıfır ama yurt dışı cihaz pasaport kaydı veya imei kaydı yapılarak kullanılabilir garanti vs yok
  9. S

Bu sistem alınır mı ? ( 7900 tl )

32 gb ram seçmemin sebebi önceliğim oyun değil 3d tasarım oda rame dayanıyor minimum 16 gb olmalı yukarıda rtx 2060 lı bir sistem attım o nasıl
  10. S

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-3600-msi-rtx2060-super-ventus-gpoc-b450m-a-pro-max-ocz-500gb-nvme-corsair-16.html# bu linkteki sistem hakkında düşünceleriniz nelerdir ekran kartı olarak daha üstün sanırım tek sıkıntı ramin tek slot olması
  11. S

Ekran kartı için alternatifleriniz nelerdir ? yorumlardaki hazır sistemleri de inceleyeceğim şimdi lütfen o paraya daha iyi sistem toplanır daha ucuza toplanır demek yerine örnek sistem yada topladığınız sistemi atarsanız daha faydalı olur. kredi kartına taksit yapabilen her yerden alırım...
  12. S

Ekran kartı ne ile değiştirmeliyim direk marka model söylerseniz sevinirim illa vatandan alıcam diye bişi yok örnek olarak attım onu
  13. S

alternatif sistem önerilerinizi de atarsanız sevinirim dediğim gibi çok anlamıyorum direk link yada sistem atarsanız memnun olurum
  14. S

https://hizliresim.com/9C8ZKm Bilgisayar bileşenlerinden çok anlamam şöyle bir sistem tavsiyesi aldım acaba verilen paraya değer mi eksik veya fazlalık parça var mı yardımcı olursanız sevinirim. kullanım alanı ara sıra oyun çoğunluk olarak solidworks catia nx gibi 3d modelleme programları...
  15. S

Gelin 7000-8000 tl Arası Bir Laptop Alalım

diğer konuda da belirttim aslında laptop düşündüğümü ancak aynı sistemi masaüstünde daha uygun fiyata toplanabileceğini düşünüyorum bu yüzden iki konu açtım hangisi tavsiye edelirse ona yönelicem illa laptop yada masa üstü almak gibi bir zorunluluğum yok
  16. S

Gelin 7000-8000 tl Arası Bir Laptop Alalım

Merhaba Arkadaşlar Önceliğim solidworks, catia, nx gibi 3d katı modelleme yapacağım boş zamanlarımda da güncel oyunlarda beni üzmeyecek bir bilgisayar ihityacım var bütçem max 8 bin teknik konulara çok hakim değilim direk marka model tavsiyesi olursa çok işime yarar şimdiden teşekkürler. ilk...
  17. S

Gelin 6000 tl'ye sistem toplayalım.

Merhaba arkadaşlar. Konuya direk dalacağım. bilgisayar donanımlarından uyumluluğundan çok anlamam.2013 yılında aldığım laptopum artık işimi görmediği için yeni bilgisayar ihtiyacı doğdu. bütçem ortalama 6000 bin tl illa paranın hepsini harcayayım diye bir derdim yok yada olmazsa olmaz dediğiniz...
  18. S

Gelin 4000-5000 tl arası bilgisayar toplayalım...

Hazır sistem olması sanırım daha iyi çünkü hangi modeller hangi seriler birbiriyle daha uyumlu bilmiyorum testleri yapılmış incelemeleri yapılmış kasalar daha mantıklı sanırım
  19. S

Gelin 4000-5000 tl arası bilgisayar toplayalım...

Arkadaşlar merhaba Uzun zamandır laptop kullanıyorum artık masaüstüne geçiş yapmak istiyorum. Teknik konulardan overcloktan vs hiç anlamam. Autocad de resminizi çizerim ama bilgisayar tekniklerinden hiç anlamam. 4000-5000 tl arası güncel oyunları orta-üst ayarda akıcı oynayabileceğim autocad...
Top Bottom